Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

II Aukcja Rzeźby w Art in House

II Aukcja Rzeźby w Art in House

reklama
📅 Data: piątek, 23 kwietnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Dom Aukcyjny Art in House, Al. Jerozolimskie 107 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Czy graliście kiedyś w szachy figurami Tomasza Sętowskiego? Czy mitorajscy bogowie dojdą do porozumienia? Kto odważy się odebrać Amazonce jej złoty dzban? Jak długo jeszcze stary wędkarz będzie czekał na złotą rybkę?

Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane w czasie II Aukcji Rzeźby, która będzie miała miejsce w Domu Aukcyjnym Art in House (Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa), 23 kwietnia o 19:30 (piątek). Do wylicytowania aż 60 form przestrzennych, które odmienią waszą przestrzeń nie do poznania!

Kwietniowy katalog otwiera „opresyjne” popiersie Tomasza Górnickiego oraz antykizujące rzeźby Igora Mitoraja. Tematykę ciała podejmuje wielu artystów aukcyjnych: wśród nich Wiesław Fijałkowski z abstrakcyjnym kobiecym aktem; Magdalena Karłowicz z solidarnymi siostrami; Stanisław Wysocki z charakterystyczną statuetką; Zbigniew Jarocki i wdzięczna „siedząca” czy Rafał Tarnawski z kobietą-płomieniem.
Surrealistyczne formy odnajdziecie u Zbigniewa Burego (artysta przygotował niespodziankę z tyłu pracy), Bartłomieja Śniecińskiego (jeżeli pamiętacie Rodzinę Adamsów, skojarzenia przyjdą same), Małgorzaty Kot (jak bardzo kolorowy może być kazuar?), Józefa Wilkonia (czy piesek z drewna da głos na aukcji?) oraz Grzegorz Szkopowicz (zaszufladkowanie może dotknąć nawet postaci z brązu).

Jeżeli poszukujecie prac wielkoformatowych, zwróćcie uwagę na żywicznego giganta Tomasza Koclęgi, egipski obelisk Aleksandra Grzybka, delikatne akty kobiece Waldemara Mazurka i Wojciecha Jarockiego oraz tajemniczego „Ptaśka” Sylwestra Chłodzińskiego. Nikt nie mówi, że potrzebują one dachu nad głową – niektóre z nich odnajdą się nawet w warunkach ogrodowych!

Wszystkie rzeźby z katalogu będzie można zobaczyć w czasie wystawy przedaukcyjnej w miejscu aukcji, która rozpocznie się 19 kwietnia i potrwa do dnia licytacji (zapraszamy Państwa w godzinach 9:00 – 18:00).

Licytacja możliwa jest na cztery sposoby: osobiście, telefonicznie, online oraz poprzez zlecenie z limitem. Szczegółową instrukcję licytacji oraz regulamin aukcyjny znajdziecie na naszej stronie.

Zapraszamy!

II Aukcja Rzeźby
23 kwietnia 2021, 19:30
Art in House Dom Aukcyjny
Aleje Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę