Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wejdź do świata LEGO® w Galerii Bemowo

Wejdź do świata LEGO® w Galerii Bemowo

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 24 kwietnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 25 kwietnia 2021

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
W ostatni weekend kwietnia, czyli w dniach 24-25 kwietnia 2021, w Galerii Bemowo odbędzie się wystawa autorskich modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO®. Zwiedzający zobaczą m.in. makietę Dzikiego Zachodu z miasteczkiem, piracką bitwę morską czy modele znane z filmu „Gwiezdne Wojny”.
Organizatorem wydarzenia są AFOLe (Adult Fan of Lego, czyli dorośli fani LEGO®), zrzeszeni w klubie WAWLUG.

Najpopularniejsze klocki świata ponownie zagoszczą w Galerii Bemowo. Już w dniach 24-25 kwietnia 2021 w Galerii Bemowo będzie można zobaczyć autorskie rozwiązania konstrukcyjno-techniczne i wiele makiet wykonanych w 100% z klocków LEGO®. Zaprezentowane projekty zaskoczą wszystkich odwiedzających kreatywnością i pomysłowością, detalami wykończenia oraz rzeczywistym odwzorowaniem oryginałów. Wśród obiektów do podziwiania znajdą się m.in. makieta Dzikiego Zachodu z miasteczkiem, piracka bitwa morska, modele znane z Gwiezdnych Wojen, makieta miasteczka z pociągami i wiele innych!

Na uczestników wydarzenia czekają instrukcje budowy kilku ciekawych modeli z klocków LEGO®. m.in. Fiata 126P, które będą idealną inspiracją do samodzielnej zabawy z klockami w domowym zaciszu.

Wystawę będzie można oglądać bezpłatnie w sobotę 24 kwietnia 2021 w godzinach 10.00-21.00 oraz w niedzielę 25 kwietnia 2021 w godzinach 9.00-16.00 w Spotykalni na I piętrze Galerii Bemowo (obok Pepco i Biblioteki).

Wydarzeniu towarzyszy konkurs „Gwiezdna przygoda z LEGO®” organizowany na Facebooku Galerii Bemowo ( link ). Zadaniem uczestników zabawy jest zbudowanie z maksymalnie 100 klocków LEGO® konstrukcji w klimacie „Gwiezdnych Wojen”. Konkurs trwa w dniach 20 kwietnia – 4 maja, a na autorów trzech najciekawszych zgłoszeń czekają zestawy klocków LEGO®.

Galeria Bemowo codziennie dokłada starań, aby zapewnić swoim klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfort zakupów. Więcej informacji na temat stosowanych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo można znaleźć tutaj: link
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę