Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

WEBINARIUM: Rola sojuszu nauki i biznesu w rozwoju technologii medycznych w Polsce

WEBINARIUM: Rola sojuszu nauki i biznesu w rozwoju technologii medycznych w Polsce

reklama
📅 Data: poniedziałek, 26 kwietnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na webinarium z cyklu „Teraz Polska Nauka” pt. „Rola sojuszu nauki i biznesu w rozwoju technologii medycznych w Polsce”.

KIEDY?: 26.04 w godz. 10:00-12:30
GDZIE?: transmisja na YT >> link

O CZYM?
Epidemia koronawirusa, zmiany demograficzne, deficyty kadrowe personelu medycznego i konieczność podnoszenia standardów opieki zdrowotnej wymuszają coraz szybszy rozwój metod diagnozowania i terapii wielu chorób. Konieczne jest sięganie już nie tylko po rozwiązania telemedyczne, ale również – po wdrożenia z dziedziny sztucznej inteligencji i robotyki. By jednak nauka mogła proponować najnowocześniejsze rozwiązania oraz realizować wdrożenia potrzebuje partnerów ze strony biznesu i przemysłu.

KTO?
Swoimi opiniami i doświadczeniami podzielą się wybitni polscy lekarze realizujący pionierskie na skalę światową procedury medyczne, uczeni realizujący znamienne badania i wdrożenia, przedsiębiorcy prowadzący z sukcesami najbardziej zaawansowane projekty w branży medycznej i life science (laureaci Godła „Teraz Polska”). W webinarium wezmą udział: prof. Henryk Skarżyński z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, prof. Piotr Skarżyński z Centrum Słuchu i Mowy Medincus, prof. Piotr Suwalski z Kliniki Kardiochirurgii CSK MSWiA, dr inż. Dawid Nidzworski z SensDx, prof. Joanna Polańska z Politechniki Śląskiej oraz dr Jarosław Górski z Wydziału Nauk Ekonomicznych UW.

Program wydarzenia dostępny tutaj: link

Webinarium organizowane przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” w partnerstwie z Instytutem Fizjologii i Patologii Słuchu, Centrum Słuchu i Mowy Medicus oraz Instytutem Staszica w ramach długofalowego projektu Teraz Polska Nauka.

Patroni medialni: Nauka w Polsce i Magazyn Teraz Polska.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę