Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Zaszczep się w majówkę - mobilny punkt szczepień powszechnych w Warszawie

Zaszczep się w majówkę - mobilny punkt szczepień powszechnych w Warszawie

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 01 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: poniedziałek, 03 maja 2021

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, pl. Bankowy 3/5 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Od 1 do 3 maja będzie trwała akcja „Zaszczep się w majówkę” w mobilnych punktach do szczepień powszechnych. Wszyscy zainteresowani z aktywnym e-skierowaniem mogą zaszczepić się w bez wcześniejszego umawiania się. Majówkowe punkty szczepień będą szczepić jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. Personel odpowie na wszystkie pytania związane ze szczepieniem wektorowym.

W terminie od 1 do 3 maja w każdym województwie stanie specjalny kontener lub namiot do szczepień powszechnych. Będziesz mógł się w nim bez trudy zaszczepić! Wystarczy, że posiadasz aktywne e-skierowanie. Pamiętaj, że szczepienia to jedyna możliwość, żeby uchronić siebie i bliskich przed niebezpieczną chorobą, jaką jest COVID-19.

Na szczepienie można przyjść z marszu. Wystarczy zgłosić się w mobilnym punkcie szczepień powszechnych i poczekać na swoją kolej. Mając e-skierowanie, nie musisz nigdzie się rejestrować. Szczepić będą wyłącznie osoby uprawnione i przeszkolone. Przed szczepieniem pacjent przejedzie standardową kwalifikację.

Jak sprawdzić, czy mam aktywne e-skierowanie?
Nie jesteś pewien, czy możesz przyjść do punktu szczepień w majówkę bez umawiania wizyty? Wszyscy 30-latkowie lub starsi, którzy wypełnili formularz w pierwszym kwartale tego roku, mają aktywne e-skierowanie. Pozostałe osoby mają wystawione takie skierowanie zgodnie z harmonogramem szczepień. Sprawdź swój rocznik:
29 kwietnia – roczniki 1980 i starsze,
30 kwietnia – roczniki 1982-1983,
1 maja – roczniki 1984-1985,
3 maja – roczniki 1986-1987.
Jeżeli Twój rocznik znajduje się w harmonogramie, to znaczy, że automatycznie otrzymałeś e-skierowanie. Możesz wybrać się na szczepienie bez koniecznej rezerwacji terminu. Logując się Profilem Zaufanym na stronie pacjent.gov.pl ( link ), możesz sprawdzić aktywność e-skierowania.

Mobilny punkt szczepień powszechnych w województwie mazowieckim stanie przed Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim w Warszawie, pl. Bankowy 3/5. Będzie działał od 1 do 3 maja, w godzinach od 10 do 18.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę