Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Find Your Sense

Find Your Sense

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 17 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 8:00

📅 Data zakończenia: piątek, 21 maja 2021

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Find Your Sense to wydarzenie kulturalne, które ma na celu przedstawienie uczestnikowi pomocnych zagadnień i rozwiązań dla codziennego życia w tematyce self-care i self-development. Wydarzenie trwa 5 dni, podczas których zostanie omówiony problem kolejnych zmysłów: węchu, dotyku, smaku, słuchu oraz wzroku. Każdy dzień składa się z części praktycznej – warsztatów oraz teoretycznej – webinarów. Przygotowaliśmy dla Was tematy, które będą atrakcyjne dla szerokiej grupy odbiorców oraz osób zainteresowanych konkretna kategorią.

Wizja wydarzenia została stworzona przez grupę organizującą Wielki Studencki Bal Karnawałowy „Karnavauli”, który w tym roku nie mógł się odbyć. Zimową nocą do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej przybywało ponad 800 osób. W nowym projekcie chcieliśmy podkreślić zmysłowość, którą niosło ze sobą „Karnavauli”, dlatego głównym motywem Find Your Sense zostało 5 zmysłów. ➡5️⃣🧠

Jako BEST Warsaw pragniemy zachęcić Studentów do rozwoju w trakcie pandemii i zapewnić, że udział pozwoli na zapoznanie się z wiedzą na temat działania zmysłów oraz ciała człowieka. Jeśli szukasz inspiracji na zagospodarowanie wolnego czasu, który nadmiar pojawił się podczas trwania pandemii, to czekamy właśnie na Ciebie. Na naszych webinarach i warsztatach dostaniesz informacje z pierwszej ręki dotyczące poznawania otaczającej Cię rzeczywistości poprzez zmysły.

Zapisy rozpoczynają się 7 maja!!!
Na przygotowane przez nas warsztaty obowiązuje ograniczona liczba miejsc, więc zapisy kończymy 13 maja, na webinary zapisy pozostają otwarte do 16 maja.

Harmonogram wydarzeń >> link

Zapisy odbędą się przez formularz na stronie projektu >> link
Regulaminem zapisów: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!