Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

WTORKI Z EKSPERYMENTAMI: TAJEMNICE WODY, ZAJĘCIA DLA DZIECI 6-10 LAT

WTORKI Z EKSPERYMENTAMI: TAJEMNICE WODY, ZAJĘCIA DLA DZIECI 6-10 LAT

reklama
📅 Data: wtorek, 04 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

UWAGA – ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POTRZEBNE SĄ MATERIAŁY, KTÓRE MOŻECIE ODEBRAĆ Z BIBLIOTEKI przy ul. MELSZTYŃSKIEJ 4/10. BEZ TYCH MATERIAŁÓW UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NIE JEST MOŻLIWY.

ZAPISY >> link

W czasie zajęć będziemy pracować z wodą i istnieje ryzyko, że coś się rozleje. Prosimy mieć w pogotowiu szmatkę lub ręcznik papierowy do wytarcia ewentualnych rozchlapań. Prócz materiałów z Biblioteki prosimy przygotować także jeden duży talerz, 4 szklanki z wodą (może być zamiast jednej szklanki nieprzeźroczysty kubek, pozostałe szklanki powinny być na tyle przeźroczyste by można było przez nie prowadzić obserwacje), ok. 100 g soli, 2 łyżeczki, ok. 100 ml mleka, najlepiej 1,5%, może też być 2% i spodek do odkładania mokrych przedmiotów. Uczestnik powinien mieć także przygotowane 3 kartki, minimum w formacie A5 – na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA.

Eksperymentowanie sprawia dzieciom wiele radości! Zapraszamy na nasze zajęcia online z cyklu „wtorki z eksperymentami”. Podczas najbliższych warsztatów uczestnicy sprawdzą na czym polega zjawisko włoskowatości, zobaczą dlaczego sól pomaga pływać oraz wykonają kolorowe doświadczenie, w którym zobaczą w jaki sposób detergenty rozbijają skupiska tłuszczu.

Spotkanie będzie także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Zajęcia odbywają się w małej grupie dzieci z aktywnym wsparciem osoby prowadzącej.

Przed zapisaniem się na zajęcia, którego należy dokonać przez link na stronie Fundacji RoRo, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 4.05 (wtorek), godz. 17:00 – 17:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-10 lat i ich opiekunowie

Warsztaty są częścią projektu „Warsztaty z eksperymentami dla dzieci z Mokotowa” dofinansowanego ze źródeł m.st. Warszawy Dzielnica Mokotów.

ZAPISY >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę