Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

SUPERBOHATERKI czyli rodzinne wybory

SUPERBOHATERKI czyli rodzinne wybory

reklama
📅 Data: niedziela, 23 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Himalaistka, tajna agentka, chemiczka, malarka, biolożka a może aktorka? Która z prawdziwych superbohaterek z kart historii Polski zrobi na Was największe wrażenie? Której wartości, talenty są Wam najbliższe? Która zostanie superbohaterką Waszej rodziny?

🦸‍♀️ W czasie animowanego warsztatu online będziecie mieli szansę poznać bliżej 11 wspaniałych Polek m.in. Krystynę Skarbek, Jadwigę Andegaweńską i Zofię Stryjeńską. Opowiedzą one o swoim życiu, pracy i pasjach oraz o tym, co było dla nich ważne. Pokażemy jakie wyjątkowe moce i talenty zdecydowały o ich wielkości albo sukcesie.

🦸‍♀️ Przewodniczkami po wydarzeniu będą uwielbiane przez czytelniczki „Kosmosu dla dziewczynek” bohaterki komiksu Karolina i Klara!

🦸‍♀️ To wydarzenie rodzinne. W to niedzielne popołudnie niech spotkają się córki i synowie z rodzicami a może nawet dziadkami. Na pewno dorośli nie będą się nudzić! Mimo, że pewnie słyszeli o tych superbohaterkach, to i tak dowiedzą się czegoś nowego! To także wspaniała okazja do dyskusji, dowiedzenia się więcej o sobie samych i o DNA Waszej rodziny. Doradzimy jak wybrać Waszą superbohaterkę. Damy wskazówki jak przeprowadzić naradę rodzinną, jak się dobrze spierać i jak iść na kompromis.

🦸‍♀️ Wasz wybór poświadczymy specjalnym certyfikatem. A po wydarzeniu dostarczymy Wam inspiracje jak celebrować cały rok z wybraną rodzinną superbohaterką!

❗Uwaga❗Aby w pełni skorzystać z warsztatu, przed wydarzeniem, pobierzcie i wydrukujcie karty superbohaterek - jeden komplet dla każdej osoby. Karty znajdziecie tu: link

⏰ Do zobaczenia w niedzielę 23 maja o 18 na Facebooku „Kosmosu dla Dziewczynek” >> link

⏰ Bądźcie na czas, bo warsztat będzie dostępny online tylko do północy 23 maja.

Partnerem wydarzenia jest Bank BNP Paribas.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)