Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Matura 2021 - prof. Adam Bodnar o prawach maturzystów

Matura 2021 - prof. Adam Bodnar o prawach maturzystów

reklama
📅 Data: środa, 19 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
▶ Na webinar obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy: link

Egzaminy maturalne to nie tylko lata przygotowań samych maturzystów, zaangażowanie nauczycieli i przedsięwzięcie organizacyjne placówek szkolnych. To także ogromna machina pełna formalności i przepisów prawnych. W tym także tych, które dotyczą samych egzaminowanych. Niestety, maturzyści nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, jakie obowiązki i prawa ich dotyczące znajdują się w aktach prawnych.

Czy wiesz, kiedy możesz zobaczyć swój arkusz egzaminacyjny? Do kogo i jak złożyć odpowiedni wniosek? Co zrobić, kiedy masz wątpliwości związane z rozwiązaniami zadań i punktacją? Kto przeprowadza weryfikację wyników i jak długo ona trwa?

W znalezieniu odpowiedzi na te pytania i zabezpieczeniu swoich praw pomogą Ci prof. Adam Bodnar - prawnik i nauczyciel akademicki, Rzecznik Praw Obywatelskich w latach 2015-2021 - oraz Michalina Mruczyk – psycholog pracująca w szkołach, absolwentka naszego Uniwersytetu.

▶ Na webinar obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy: link

Prowadząca:
Michalina Mruczyk – psycholożka pracująca z młodzieżą. Absolwentka psychologii o specjalności klinicznej na naszym Uniwersytecie. Współpracowała z naszym Uniwersytetem, prowadząc warsztaty dla młodzieży w szkołach oraz podczas Pol’and’Rock Festival. Obecnie pracuje w szkole podstawowej i liceum Spark Academy w Poznaniu.

Ekspert:
dr hab. Adam Bodnar, prof. naszego Uniwersytetu – Prawnik i nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk prawnych, w latach 2010–2015 wiceprezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Współpracował z licznymi organizacjami pozarządowymi. Był członkiem rady dyrektorów Funduszu ONZ na rzecz Ofiar Tortur. Za działalność na rzecz ochrony praw człowieka został uhonorowany Nagrodą Rafto oraz Rule of Law Award przyznawaną przez World Justice Project. Jest autorem wielu publikacji naukowych z zakresu prawa. Rzecznik Praw Obywatelskich w latach 2015-2021.

Termin i miejsce spotkania:
19 maja 2021r., godz. 18:00-19:00, online.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie tutaj: link

Do usłyszenia online!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę