Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

CZWARTKI Z EKSPERYMENTAMI: DLACZEGO SAMOLOTY LATAJĄ, ZAJĘCIA DLA DZIECI 6-10 LAT

CZWARTKI Z EKSPERYMENTAMI: DLACZEGO SAMOLOTY LATAJĄ, ZAJĘCIA DLA DZIECI 6-10 LAT

reklama
📅 Data: czwartek, 27 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Dwie grupy!
- godz. 17:00 – 17:45 - ZAPISY >> link
- godz. 18:00 – 18:45 - ZAPISY >> link

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

Eksperymentowanie sprawia dzieciom wiele radości! Zapraszamy na nasze zajęcia online z cyklu „czwartki z eksperymentami”.

Podczas najbliższych warsztatów uczestnicy dowiedzą się dlaczego samoloty latają i wykonają własnoręcznie swój model skrzydła.

UWAGA – ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POTRZEBNE SĄ MATERIAŁY, KTÓRE MOŻECIE ODEBRAĆ Z WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY I DZIECI nr 140, ul. Mozarta 1. BEZ TYCH MATERIAŁÓW UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NIE JEST MOŻLIWY.

W trakcie zajęć może być wskazane wsparcie osoby dorosłej przy niektórych doświadczeniach. Przed zajęciami prosimy przygotować:

probówkę eppendorfa z niebieską wodą włożyć do lodówki, tak by była zimna w czasie zajęć.
czerwoną podgrzać przed zajęciami (np. włożyć zamkniętą do ciepłej wody)
przezroczyste naczynie z letnią wodą, do którego można włożyć dłoń, a przez ścianki można obserowować wydarzenia w środku. Może być to nawet szklanka, jeśli dziecko będzie w stanie delikatnie włożyć, a nie wrzucać probówkę eppendorfa.
suszarkę do włosów oraz
3 kartki, minimum w formacie A5, na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA.
Spotkanie będzie także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Zajęcia odbywają się w małej grupie dzieci z aktywnym wsparciem osoby prowadzącej. Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać z Wypożyczalni dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140 przy ul. Mozarta 1.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 27.05 (czwartek), godz. 17:00 – 17:45 lub godz. 18:00 – 18:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-10 lat i ich opiekunowie

Warsztaty są częścią projektu „Warsztaty z eksperymentami dla dzieci z Mokotowa” dofinansowanego ze źródeł m.st. Warszawy Dzielnica Mokotów.

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać z Wypożyczalni dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140 przy ul. Mozarta 1. Bez tych materiałów udział w zajęciach nie jest możliwy.

Przy odbiorze materiałów pracownik Biblioteki może poprosić Państwa o okazanie maila potwierdzającego rejestrację na zajęcia.

- godz. 17:00 – 17:45 - ZAPISY >> link
- godz. 18:00 – 18:45 - ZAPISY >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)