Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Noc Muzeów 2021 w Łazienkach Królewskich

Noc Muzeów 2021 w Łazienkach Królewskich

reklama
📅 Data: sobota, 15 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Łazienki Królewskie (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Bezpłatny wstęp do obiektów, spacer szlakiem łazienkowskiej architektury oraz premiera filmu z cyklu "Łazienki ukryte" to atrakcje tegorocznej Nocy Muzeów w Łazienkach Królewskich.

Zwiedzanie obiektów Łazienek Królewskich odbywać się będzie w godz. 10.00-18.00 (ostatnie wejście do obiektów o godz. 17.30).

Na edukacyjną wędrówkę po Łazienkach Królewskich pod hasłem "Historie architektury. QRspacer" zapraszamy w godz. 16.00-21.00. Można ją będzie rozpocząć w jednym z dziesięciu punktów, zlokalizowanych w okolicach: Pałacu na Wyspie, Pałacu Myślewickiego, Amfiteatru, Nowej Kordegardy, Białego Domu, Wodozbioru oraz Starej Oranżerii; a następnie samemu wytyczać dalszą trasę, odwiedzając kolejne miejsca. W każdym punkcie znajdować się będą kody QR, skrywające archiwalne zdjęcia i związane z nimi opowieści.

Na premierę nowego cyklu "Łazienki ukryte" zapraszamy online. O godz. 19.00 na stronie internetowej Muzeum Łazienki Królewskie opublikowany zostanie film, który przeniesie nas do miejsc zazwyczaj niedostępnych dla turystów i przybliży ciekawostki z dziejów letniej rezydencji króla Stanisława Augusta.

Z okazji Nocy Muzeów północną fasadę Pałacu na Wyspie ozdobi iluminacja świetlna, widoczna od zmierzchu do świtu z ul. Agrykola. Zachęcamy do robienia zdjęć i publikowania ich w mediach społecznościowych z hasztagiem "ŁazienkiKrólewskie" oraz "NocMuzeów2021".

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę