Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

RODO w IT. Jak opracować i aktualizować Instrukcję Zarządzania Systemem Informatycznym

RODO w IT. Jak opracować i aktualizować Instrukcję Zarządzania Systemem Informatycznym

reklama
📅 Data: piątek, 21 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
RODO w IT. Jak opracować i aktualizować Instrukcję Zarządzania Systemem Informatycznym - bezpłatny WEBINAR

IZSI - Instrukcja Zarządzania System Informatycznym - czy jej opracowanie i wdrożenie jest konieczne z perspektywy przepisów RODO?

TERMIN: 21 maja 2021 r.
CZAS: 9.00. - 10.00.
MIEJSCE: online platforma ClickMeeting (otrzymasz link do webinaru)
Udział w webinarze jest bezpłatny, możesz dodatkowo odpłatnie otrzymać imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.

• zapis na bezpłatny udział w webinarze >> link
W FORMULARZU NALEŻY WPISAĆ NAZWĘ SZKOLENIA

• zapis na udział w webinarze z imiennym certyfikatem i materiałami w formie elektronicznej w cenie 32 zł brutto >> link
(po dokonaniu zakupu w terminie do 3 dni po szkoleniu na stronie, na której był dokonywany zakup udostępniony zostanie materiał ze szkolenia, otwierany kodem który otrzymacie Państwo po dokonaniu płatności. Materiał będzie dostępny i można go pobrać przez dwa tygodnie od zakończenia szkolenia. Certyfikat imienny zostanie przesłany drogą elektroniczną na adres email. Po otrzymaniu kodu prosimy o jego przesłanie wraz z imieniem i nazwiskiem w celu wystawienia imiennego ceryfikatu na adres [email protected] )

Należy mieć na względzie, że administratora danych wiąże zasada rozliczalności, czyli szczególny obowiązek dowodowy związany z wykazaniem, iż przetwarzanie danych osobowych odbywa się w zgodzie z przepisami prawa oraz dostępną wiedzą technologiczną i techniczną. Posiadanie IZSI z pewnością pomaga w osiągnięciu wyżej wymienionego celu, bowiem jest to dokument, który reguluje wszelkie sprawy związane z zarządzaniem systemem informatycznym oraz ustanawia osobę wyznaczoną do sprawowania nad nim pieczy, tj. Administratora Systemów Informatycznych.
IZSI powinna zatem służyć do jak najbardziej szczegółowego rozwijania postanowień RODO, które zawiera przecież - zgodnie ze swoją nazwą - ogólne postanowienia w przedmiocie ochrony danych osobowych.

JDS Consulting zaprasza na webinar, w trakcie którego zostaną omówione najistotniejsze zagadnienia dotyczące opracowania i dostosowywania Instrukcji Zarządzania Systemem Informatycznym do aktualnego stanu prawnego.
Zapraszamy!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)