Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wernisaż wystawy MALARSTWO - Anna Kossakowska i Sylwia Łyczko-Zielony

Wernisaż wystawy MALARSTWO - Anna Kossakowska i Sylwia Łyczko-Zielony

reklama
📅 Data: sobota, 22 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Marszałkowska 81, lokal 20 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Serdecznie zapraszamy na wystawę Malarstwa Anny Kossakowskiej i Sylwii Łyczko-Zielony. Wreszcie możemy spotykać się ze sztuką na żywo! Skorzystajmy z tego! Mamy okazję zanurzyć się w świat koloru, kształtu i przyrody w malarskiej wizji artystek. Prace powstały w dużej mierze w ostatnim czasie i są odpowiedzią na otaczającą nas, niezbyt wesołą rzeczywistość. Mamy tu dużo radości na przekór temu wszystkiemu wokół. Niech sztuka nas uleczy i ukoi.

Do zobaczenia na wernisażu 22 maja 2021 roku o godzinie 17:00! 🙂

Anna Kossakowska - absolwentka Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie z aneksem z Malarstwa. Kurator wystaw i autorka projektów plastycznych w Galerii i Fundacji Metamorfozy. Współautorka Projektu Eviva L’Arte. Członek międzynarodowej Grupy Arte i Młodych Sztuką. Prowadzi autorskie warsztaty z zakresu sztuk wizualnych dla dzieci oraz zajęcia odkrywania własnego potencjału poprzez sztukę dla dorosłych. Zajmuje się malarstwem i wystawiennictwem.

Sylwia Łyczko-Zielony - absolwentka Liceum Plastycznego w Częstochowie (specjalizacja ceramika) oraz Uniwersytetu Łódzkiego (historia sztuki). Zajmuje się malarstwem, pastelą suchą oraz akrylem. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych oraz indywidualnych. Współpracuje z galeriami w Warszawie, Radomsku, Kazimierzu Dolnym i Piotrkowie Trybunalskim oraz w Finlandii (Tampere). W 2014 miała wystawę indywidualną w „Galerii Małej” w Piotrkowie Trybunalskim.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę