Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wyrusz w podróż kamperem z Atrium Targówek

Wyrusz w podróż kamperem z Atrium Targówek

reklama
📅 Data: czwartek, 27 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Czas wakacyjnych wojaży już niebawem, tymczasem Atrium Targówek przygotowało dla klientów ich zapowiedź. Do 27 maja br. w warszawskim centrum handlowym będzie panować gorąca, letnia atmosfera. Za sprawą wyjątkowej scenerii z kultowym kamperem „ogórkiem” w roli głównej będzie można poczuć się jak na campingu.

Wraz z nadejściem maja oraz pierwszych cieplejszych dni zaczynamy planować wymarzone podróże. Póki jednak pozostajemy w mieście, dzięki scenerii stworzonej w Atrium Targówek będzie okazja, by przedłużyć nastrój „majówkowego” urlopu lub poznać atmosferę campingowych wakacji. Specjalna strefa wraz z retro kamperem VW T2, potocznie zwanym „ogórkiem” będzie idealną scenerią do wykonania pamiątkowych zdjęć.

Dla klientów, którzy zapragną przedłużyć przygodę z urlopem w kamperze, Atrium Targówek przygotowało konkurs. Do wygrania będzie aż tygodniowy wynajem 4-osobowego kampera, który idealnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi, jak i grupy przyjaciół. Wystarczy do 27 maja na profilu Facebook zamieścić rymowany, humorystyczny wierszyk o wymarzonej podróży kamperem przez Polskę. Najzabawniejszy i najbardziej kreatywny komentarz otrzyma główną nagrodę.

Dodatkowo, klienci, którzy w dniach 13-27 maja br. zrobią w Atrium Targówek zakupy o minimalnej wartości 150 zł będą mogli odebrać dmuchane koło o „smacznym” wzorze. Natomiast przy zakupach o wartości 300 zł przewidziana została nagroda w postaci karty prezentowej równowartej 50 zł.

Ilość nagród jest ograniczona. Dzienna pula wynosi 50 kart prezentowych oraz 150 kół dmuchanych.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę