Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Klaun w wielkim mieście 2 - Warsztaty cyrkowe z Odskocznią

Klaun w wielkim mieście 2 - Warsztaty cyrkowe z Odskocznią

reklama
📅 Data: sobota, 26 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Al. Solidarności 55 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
KLAUN W WIELKIM MIEŚCIE vol.2
Zapraszamy do Circus Marketu po radość, wyzwanie i szczyptę adrenaliny!
W programie żonglerka, balans na linie, rozkręcanie talerza i przebieżka na szczudłach, słowem moc rekwizytów – każdy znajdzie coś dla siebie. Instruktorzy z anielską cierpliwością poprowadzą Cię przez świat cyrkowych dyscyplin.

Jednym z groźniejszych efektów pandemii jest wypalenie zawodowe, utrata apetytu, humoru, bezsenność i depresja. Cierpią na nią rodzice, nauczyciele, bezrobotni aktorzy, ale także dzieci, znudzone siedzeniem przed ekranem. Naukowcy z Instytutu Badania Humorów Społecznych odkryli szczepionkę na spadek nastroju – to k l a u n. Według zarazkologa prof. Brudzyńskiego „kontakt z klaunem sprzyja podwyższeniu odporności psychicznej, rozwija półkule mózgowe i rozbudza klauna wewnętrznego, który wspomaga kreatywność w kontakcie z dzieckiem, szefem, mężem, żoną, czy – samym sobą.”
Szczepionka antydepresyjna będzie testowana tego lata oraz jesienią na Pradze Północ w dawnym Circus Markecie przy al. Solidarności 55 - podczas warsztatów cyrkowych, które poprowadzi rodzinna firma klauniarska United Clowns.
Szukasz inspiracji? Chcesz odmrozić wyobraźnię? Nauczy się żonglować i żongluj z nami podczas finału Inwazji Klaunów 26 czerwca 2021 r.

Warsztaty cyrkowe z Odskocznią
12, 13, 19, 20, 26 czerwca 2021
Wstęp bezpłatny.
Obowiązują zapisy - linki poniżej.

14:00 warsztaty rodzinne
Czas spędzony z dziećmi na warsztatach realizowanych w duchu pedagogiki cyrkowej pozwoli rodzicom i dzieciom podjąć współpracę, która wzmocni ich relację. Wykonując zadania fizyczne uczestnicy warsztatów przeniosą się do świata cyrku. W przestrzeni, w której pojawia się spontaniczny ruch, a wypełniona ją radosny gag dzieci będą miały możliwość poznać swoich opiekunów z zupełnie nowej strony.
limit wejść: 17
ZAPISY >> link

15:00 warsztaty dla dorosłych
Uczestnicy zajęć będą koncentrowali się na przemienianie kortyzolu w endorfiny. Udział w cotygodniowych warsztatach pomoże nawiązać silną relację każdego uczestnika/uczestniczki z samym sobą, jak i z najbliższym otoczeniem. Ćwiczenia balansowe, elementy klaunady, akrobatyka, elementy rywalizacyjne i konieczność nawiązywania współpracy używane w metodyce zajęć pomogą rozwijać więzi społeczne, poprawić ogólne samopoczucie i sprawność.
limit wejść: 17
ZAPISY >> link

Odskocznia - inicjatywa pedagogiczno-cyrkowa, która przybliża to, co w cyrku najlepsze: radość, przekonanie o swoim potencjale, odwadze, możliwość działań indywidualnych i efektywnej współpracy. Odskocznia oferuje zajęcia rozwojowe z wykorzystaniem technik cyrkowych.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę