Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Fala Calling - Dj Hiroszyma

Fala Calling - Dj Hiroszyma

reklama
📅 Data: sobota, 29 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Fala - Pawilon nad Wisłą, Płyta Desantu (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Kojarzycie okładkę płyty The Clash „London Callling”? No na bank kojarzycie zdjęcie, na którym basista Paul Simonon rozwala swoją gitarę o scenę w towarzystwie charakterystycznych zielono różowych literek. Koncept okładki został zapożyczony od króla rock’n’rolla - Elvisa Presleya a właśnie to nawiązanie idealnie ilustruje imprezę Fala Calling. Mamy nadzieję, że dj Hiroszyma nie zrobi tego z naszym mikserem. Ale jeśli miało by się to stać tak kultowe jak wspomniana wyżej okładka to w sumie czemu nie. The Clash, Elvis i dj w koszulce Johnnego Casha to dość szalony miks ale mając na uwadze wieloletnie doświadczenie Szymy za djką jesteśmy spokojni, że tej nocy muzyka będzie doskonale dobrana.

Hiroszyma o stary wyjadacz obecny na klubowej scenie od 2003 roku. Kiedyś rezydentem legendarnych warszawskich klubów: Aurora, Jazzgot, Le Madame i Jadłodajna Filozoficzna. Szeroki przekrój muzyki niezależnej i tej bardziej popularnej. Lata i gatunki nie mają znaczenia. Miksuje klimaty od salonowego Franka Sinatry po zwariowane bity Prodigy.

Fala - Pawilon nad Wisłą
Płyta Desantu, Bulwary Wiślane
Wstęp wolny

- prosimy Was o dezynfekowanie rąk płynem dezynfekcyjnym, który udostępniony będzie przy barze oraz terenie wypoczynkowym Fala - Pawilon nad Wisłą
- prosimy o zachowanie dystansu 2m od innych uczestników, oraz zakładanie maseczki w kolejkach, podczas korzystania z kontenera sanitarnego, ciągów komunikacyjnych
DZIĘKUJEMY 😊
Pamiętaj: jeśli masz gorączkę, kaszel, miałeś kontakt z osobami zarażonymi - bezwględnie pozostań w domu, a w razie potrzeby skontaktuj się z odpowiednimi służbami.

[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą mogą być uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę