Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Gra Miejska KIERUNEK EUROPA

Gra Miejska KIERUNEK EUROPA

reklama
📅 Data: sobota, 12 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, skwer Kahla (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Chcesz aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Stęskniłeś się za przygodami, które można przeżyć razem w mieście? Nie musisz dłużej czekać!
Zagraj w europejską, w pełni bezpieczną grę miejską „KIERUNEK- EUROPA”, którą organizujemy w ramach tegorocznych obchodów Dnia Europy. W tym roku z powodu pandemii zagramy w sobotę - 12 czerwca!
Chcemy podkreślić, że Europa to nasze wspólne dziedzictwo, ale i nasza wspólna przyszłość. Dlatego też w grze spotkamy przybyszów z przyszłości naszego kontynentu. Pokażą nam oni, że pozytywne zakończenie naszych problemów jest na horyzoncie, ale tylko dzięki współpracy i skupieniu na odpowiednich priorytetach uda nam się je osiągnąć.
Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy aż 12 zadań związanych z różnymi współczesnymi wyzwaniami dla Europy. Warto jednak dać z siebie wszystko – na trzy najlepsze drużyny czekać będą rewelacyjne pakiety nagród – m.in. smartwatche, aparaty instax, radia internetowe czy głośniki bezprzewodowe.

Kiedy?
12 czerwca 2021 r., już od godziny 9:30 będziemy czekać na Was z pakietami startowymi! Gra wystartuje o 10:30, a zakończy się ok. 15:00.

Gdzie?
Zabawę rozpoczynamy i kończymy w specjalnym Punkcie Informacyjnym na swkerze Kahla - tuż obok Pomnika Syrenki. W czasie gry samodzielnie układacie własną trasę gry, która poprowadzi Was przez zakamarki Powiśla i okolic.

Jak dołączyć do gry?
Udział w grze jest bezpłatny, a zapisy prowadzimy mailowo od 31.05 do 10.06.2021 do 23:59 lub do wyczerpania miejsc w grze. Aby się zapisać wyślij maila z danymi drużynami [email protected]
Koniecznie sprawdź wcześniej w regulaminie (link poniżej), co powinieneś zawrzeć w zapisie drużyny!

Jak dbamy o bezpieczeństwo?
W grze możesz wziąć w grupie od 2 do maksymalnie 4 osób. Zabawa odbywa się na świeżym powietrzu, a podczas kontaktu z organizatorami na starcie i mecie prosimy o:
- zasłanianie ust i nosa za pomocą maseczki,
- dezynfekcję dłoni,
- przestrzeganie dystansu społecznego.

Regulamin gry: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę