Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

WIRYDAŻ #001 // węsz/daisy cutter/mãos

WIRYDAŻ #001 // węsz/daisy cutter/mãos

reklama
📅 Data: sobota, 05 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Komuna/Warszawa (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Nasze perfo muzyczne już kilka razy w tym miesiącu sprawiły, że zatrząsł się dziedziniec, a leżaki nie utrzymały Waszej energii. Było już śpiewane i tańczone, ale to wszystko to nic w porównaniu z tym, co szykujemy dla Was w sobotę... Razem z Radiem Kapitał i Lubię Cię Booking ogłaszamy imprezę, jakiej w tym roku jeszcze nie było. Jak zwykle, towarzyszy nam ukochany Bar Pacyfik, wszystko oświetlają girlandy światełek i a ze sceny same good vibesy. Zabierajcie znajomych i chodźcie potańczyć!

Zagrają dla was:

węsz
Kaja i Kasia to duet odpowiedzialny za zapachową audycję WĘSZ nadawaną w Radio Kapitał. Grywają zarówno dźwięki subtelne i efemeryczne, jak i cięższe, w stronę tanecznej erotyki. Same jeszcze nie są pewne na co postawią tym razem, ale obiecują, że będzie lekko, tanecznie i trudno usiedzieć w miejscu.

daisy cutter
Członkini FLAUTY, DJ-ka, historyczka sztuki, kuratorka, współzałożycielka Radia Kapitał. Prowadzi kilka autorskich audycji. Głową w świecie sztuki, sercem w muzyce. Na wirydarzu będzie przeplatać elektroniczną selekcję [house, garage, breaks] z piosenkami, do których lubi wracać latem. Grywała zarówno w ramach oddolnych, lokalnych inicjatyw, jak i w przestrzeniach klubowych (Jasna 1 w Warszawie, P23 w Katowicach czy STK47 w Krakowie).

mãos
Czyli brzask b2b wonton destruction. Gęsta pasta z brazylijskiego słońca, mrocznego house’u, rapu, nostalgicznych piosenek i spirytualnego jazzu. Adam i Teo - technika, akustyka, perkusja, radio, booking, praca nóg.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę