Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

I Mokotowska Garażówka Sąsiedzka

I Mokotowska Garażówka Sąsiedzka

reklama
📅 Data: sobota, 19 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na dzielnicową wyprzedaż garażową z mapką stoisk i spacerem po dzielnicy! Sprzedaj/kup pod własnym domem rośliny, książki, rzeczy do domu, zabawki, ubrania czy rękodzieło. Poznaj swoich sąsiadów! Garażówka to pomysł na trudne czasy dla ludzi i planety.

Termin: sobota, 19 czerwca 2021, godz. 10.00-15.00

Sąsiedzka sprzedaż rzeczy przed własnym domem, bez konieczności wysyłki/transportu czy wyrzucania dobrych wciąż rzeczy na śmietnik - jest ekologiczna i ekonomiczna, a do tego bardzo potrzebna w kryzysowym dla nas i planety czasie. Pozwala pozbyć się zbędnych, zalegających w domu przedmiotów - ubrań, zabawek, podzielić się roślinami, przetworami czy przeczytanymi książkami, pochwalić rękodziełem, zasilając domowy budżet, a równocześnie bardzo okazyjnie kupić rzeczy do domu/dla dzieci.
To równocześnie świetna okazja do spaceru po dzielnicy z mapką punktów w ręku, do sąsiedzkiej integracji przy stoiskach i nauką ekologii i ekonomii w praktyce.

10 ZASAD Mokotowskiej Wyprzedaży Garażowej "Mokotówka"
1. Wyprzedaż garażowa odbywa się na Starym Mokotowie, w granicach ulic: Al. Niepodległości / Rakowiecka / Puławska / Woronicza oraz w okolicach.
2. Mogą wziąć w niej udział wszyscy chętni mieszkańcy, ale nie firmy zajmujące się profesjonalnie sprzedażą.
3. Handel odbywa się na stoiskach samodzielnie stworzonych i oznakowanych przez sprzedających - w wydarzeniu zamieścimy plakaty do wydruku i powieszenia.
4. Stoiska powinny znajdować się na terenie własnej posesji lub udostępnionej przez właściciela czy zarządcę terenu. Nie należy wystawiać się na chodnikach, skwerach itp.
5. Sprzedajemy książki, rośliny, zabawki, rękodzieło, przedmioty do domu, sprzęt sportowy, ubrania i inne zbędne nam rzeczy w dobrym stanie.
6. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty. Zabroniony jest handel przedmiotami niedopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol itd).
7. Sprzedaż przedmiotów używanych nie podlega podatkowi VAT. Oferowane ceny powinny być przyjazne.
8. Zgłoszenia (adresy stoisk) prosimy przesyłać na adres: [email protected].
9. Zgłoszone punkty umieścimy na mapce wyprzedaży do pobrania i wydrukowania ze strony na Facebooku.
10. Prosimy o stosowanie się do wytycznych sanitarnych Sanepidu związanych z pandemią. Za ich nieprzestrzeganie przez uczestników organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.

Zapraszamy wszystkich sąsiadów do udziału w I Mokotówce!

Wydarzenie realizowane jest w ramach programu „Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych” współfinansowanego ze środków Urzędu Dzielnicy Mokotów.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę