Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

POKONYWANIE BARIER W INTEGRACJI UCHODŹCÓW

POKONYWANIE BARIER W INTEGRACJI UCHODŹCÓW

reklama
📅 Data: wtorek, 22 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Chmielna 26/22, Dunaj Instytut Dialogu (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Z okazji Międzynarodowego Dnia Uchodźcy serdecznie zapraszamy na panel dyskusyjny pt. „Pokonywanie Barier w Integracji Uchodźców”.

Paneliści:

Prof. Dr. hab. Witold Klaus, Kryminolog i badacz migracji; doktor habilitowany nauk prawnych, profesor w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk oraz współpracownik Ośrodka Badań nad Migracjami Uniwersytetu Warszawskiego, członek zarządu Stowarzyszenia Interwencji Prawnej (w latach 2005-2019 prezes), członek Komitetu Badań nad Migracjami PAN (kadencja 2019-2022) oraz Komitetu Nauk Prawnych PAN (kadencja 2020-2023), redaktor naczelny „Archiwum Kryminologii”, autor prac z zakresu kryminologii, wiktymologii, praw człowieka, migracji i uchodźstwa.

Agnieszka Kosowicz, Założycielka i prezeska Fundacji Polskie Forum Migracyjne. Pracuje na rzecz uchodźców i osób ubiegających się o status uchodźcy od 2000 roku. Jest inicjatorką różnych działań na rzecz uchodźców i migrantów w Polsce, autorką i współautorką publikacji na temat uchodźców, migrantów i integracji.

Agnieszka Mikulska-Jolles, Etnolożka i antropolożka kulturowa. Zajmuje się kwestiami „wokół- etnicznymi” – migracją, integracją różnorodnością i dyskryminacją. Tworzy i koordynuje projekty, prowadzi badania, pisze i szkoli. Na co dzień pracuje w Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi organizacjami.

Moderator:
Dr Marta Pachocka, Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia ze specjalizacją stosunki międzynarodowe. Kierownik Zespołu Polityk Migracyjnych i badacz w Ośrodku Badań nad Migracjami UW. Adiunkt w Katedrze Studiów Politycznych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH.

Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca o godzinie 18:00 przy ul. Chmielnej 26/22.

Udział w panelu wymaga rejestracji. Zainteresowanych udziałem w panelu, prosimy o kontakt na adres: [email protected]
Liczba miejsc jest ograniczona!
Wstęp wolny / Poczęstunek
Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczną akceptację nagrywania, robienia zdjęć z państwa udziałem oraz ich późniejszą publikację na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę