Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

SOSNOWSKI „TRASA BEZ NERWÓW” / KONCERT W PLENERZE

SOSNOWSKI „TRASA BEZ NERWÓW” / KONCERT W PLENERZE

reklama
📅 Data: niedziela, 13 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, MOK Józefów, ul. Kard. Wyszyńskiego 2, Józefów (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
„Sosnowski słyszy i czuje więcej. I potrafi się tym dzielić za pomocą swojego wyjątkowego głosu. GŁOSU. Jest scenicznym demonem.” Piotr Metz (Trójka, Polskie Radio).

Sosnowski – nominowany do tegorocznych Fryderyków, obsypany nagrodami songwriter i gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego utwory, takie jak na przykład “Deszcz”, nie tylko zdobyły uznanie wielu dziennikarzy muzycznych, ale także podbiły serca słuchaczy, uzyskując dobre pozycje na polskich listach przebojów. Po nominowanej do Nagrody Muzycznej Fryderyk płycie „The Hand Lugagge Studio”, dzięki której dał się poznać jako charyzmatyczny one man band, artysta wraca z dwunastoma nowymi, energetycznymi piosenkami po polsku.

„Tylko się nie denerwuj” to barwna, pozytywna odpowiedź na dzisiejsze, trudne czasy. Muzykowi będzie towarzyszył zespół. Album promuje aktualnie singiel, zatytułowany “Po prostu”. Nagrody artysty: wyróżnienie na Mateuszach Trójki, „Szczota” na Offensywie De Luxe, Grand Prix na Suwałki Blues Festival, polski reprezentant na konkurs European Blues Challange 2021. Sosnowski występował, m.in. na takich festiwalach, jak: Męskie Granie, Enea Spring Break, Naturalnie Mazury Festiwal, ZEW się budzi, BiesCzad Blues, Warsaw Fingerstyle Festival czy Blues Maraton.

Wstęp wolny. Miejsce: scena plenerowa MOK

UWAGA! ZASADY UDZIAŁU W WYDARZENIACH.
W związku z wdrożonymi procedurami dotyczącymi organizacji imprez kulturalnych w czasie pandemii COVID – 19, w koncercie (strefa wydzielona) może wziąć udział maksymalnie 90 osób w plenerze i 90 osób w sali widowiskowej MOK. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w PROCEDURACH BEZPIECZEŃSTWA, dostępnych na stronie: link oraz aktualnych zaleceń GIS.

WSTĘP NA KONCERTY do wydzielonej strefy po wypełnieniu ankiety covidowej i klauzuli informacyjnej dostępnych przed koncertami w punktach informacyjnych na skwerze im. św. Jana Pawła II w Józefowie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)