Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City

Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City

reklama
📅 Data rozpoczęcia: środa, 16 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: sobota, 19 czerwca 2021

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Centrum Handlowe Blue City, Al. Jerozolimskie 179 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Świeże, regionalne, naturalne i pyszne - takie artykuły można nabyć na Jarmarku Produktów Regionalnych, który od środy 16 czerwca do soboty 19 czerwca zagości w Blue City.

Produkty oferowane na Jarmarkach Produktów Regionalnych opierają się na tradycyjnych, swojskich recepturach i mogą stać się świetnym urozmaiceniem w codziennym menu. Wszystkich, którzy szukają naturalnych smaków, Blue City zaprasza do spróbowania wyrobów prosto od wytwórców i dostawców.
Jarmark oferuje szeroką gamę wyrobów regionalnych, zaczynając od tatrzańskich oscypków, polskich wędlin z Podlasia, poprzez miody prosto z przydomowych pasiek, aż po ekologiczne kozie sery z Mazowsza, czy wędzone ryby prosto z jeziora Żywieckiego. Smakoszy gotowych potraw z pewnością ucieszą stragany z pierogami, krokietami, racuchami, pirógiem biłgorajskim czy barszczem czerwonym. Nie zabraknie też przetworów, powideł, dżemów, grzybów i zdrowych kiszonek.

Oprócz polskich wyrobów na Jarmarku obecne są również kuchnie świata - greckie wina, pasty, octy balsamiczne, oliwy i oliwki, specjały z Węgier, niezbędne do przyrządzania dań kuchni Węgierskiej oraz ekologiczne produkty słonecznych Włoch. Na osłodę znajdą się też azerbejdżańskie i tureckie słodkości oraz herbata i kawa.

Warto pamiętać, że na jarmarkach w Blue City można nie tylko kupić naturalne produkty, ale porozmawiać również z ich wytwórcami o recepturach i lokalnej tradycji, według których przygotowują swoje wyroby.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę