Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Miroca Paris | Siesta w drodze na Białołęce

Miroca Paris | Siesta w drodze na Białołęce

reklama
📅 Data: piątek, 25 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Park Picassa (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
SIESTA W DRODZE NA BIAŁOŁĘCE
Koncert Miroca Paris – wszechstronny talent z Cabo Verde

25 czerwca (piątek) godz. 19, Park Picassa (van Gogha)
Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona)

Początek lata na Białołęce powitamy w najlepszym, energetycznym stylu! W Parku Picassa wystąpi Miroca Paris. Artysta, pochodzący z Wysp Zielonego Przylądka, przez lata występował m.in. z Cesarią Evorą czy Madonną. W ramach cyklu „Siesta w drodze na Białołęce”, 25 czerwca zaprezentuje wraz z zespołem swój autorski materiał.

Co mówi o artyście Marcin Kydryński?
„Gdziekolwiek ucho przyłożysz – jeśli to muzyka kabowerdyjska – usłyszysz, czy raczej „poczujesz” Mirokę. To jego instrumenty perkusyjne odpowiadają za ten zmysłowy, świetlisty, błogo kołyszący puls. Kto miał szczęście być kiedykolwiek na koncercie wielkiej Cesarii – pamięta szczupłego wirtuoza o rozwichrzonej fryzurze, który był sercem całego zespołu. Gdy zabrakło Mistrzyni – objechał cały świat wielokrotnie, w tym także siestowe festiwale i koncerty z Sarą Tavares, z Nancy Vieirą czy słynnym wujem Tito Parisem. Zagrał na setkach płyt, nim zdecydował się wydać własną, D’Alma. Nie porzucając perkusji sięgnął też, jak w dzieciństwie na wyspach, po gitarę – swój pierwszy instrument. Zaczął pisać i śpiewać piosenki. I tu nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji: usłyszała go Madonna. Zachwycona energią Miroki zaprosiła go do swoich nagrań a potem na trasę koncertową po wszystkich kontynentach. Nie tylko wsparł zespół megagwiazdy, ale też z własnym projektem przez osiem miesięcy otwierał jej koncerty.”

Koncert Miroca Paris odbędzie się w ramach białołęckiej odsłony cyklu „Siesta w drodze”. Podczas wakacji publiczność będzie mogła posłuchać na żywo artystów, znanych z niedzielnych audycji „Pora siesty" w radiu Nowy Świat. Jej autorem oraz prowadzącym i dyrektorem artystycznym cyklu „Siesta w drodze” jest Marcin Kydryński - radiowiec, wędrowiec, fotograf, piosenkopisarz, producent płytowy, organizator koncertów i festiwali.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!