Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki 2021

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki 2021

reklama
📅 Data rozpoczęcia: czwartek, 17 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📅 Data zakończenia: niedziela, 20 czerwca 2021

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
📌 W tym roku impreza startuje w Warszawie (17 czerwca i potrwa do 20 czerwca), a następnie odwiedzi kolejno: Radom, Katowice, Dąbrowę Górniczą, Sopot, Opole, Gdynię, Wrocław, Zamość oraz Lublin.

Przed nami: 💥zaskakujące spotkania z autorami, 💥warsztaty artystyczne, 💥wystawy, 💥spacery i 💥gry literackie.

To wszystko z myślą o dzieciach, ale także ich opiekunach: rodzicach i dziadkach, bo rodzina jest tym środowiskiem, w którym wykształcają się nawyki czytelnicze czy po prostu miłość do książek.

📌 Tegoroczny program obfituje w wiele niezwykłych książek poruszających temat emocji i relacji społecznych. Warto zwrócić na nie uwagę, nawet jeśli nie uda się dotrzeć na same wydarzenia.
📌 Emocje w czasie festiwalu przybiorą różne kształty – od pracy z trudnymi sytuacjami po odkrywanie magii wspomnień czy zadziwienia, zachwytu i ekscytacji.
📌 Czy dobra książka może być równie angażująca jak film lub gra komputerowa? Przekonamy się, ale pewne jest, że emocji nie zabraknie, bo w ramach wydarzeń Festiwalu będzie można po raz kolejny spotkać jego ambasadora, artystę światowej sławy – Józefa Wilkonia.

Obecność potwierdzili również najlepsi polscy autorzy: 💥prof. Joanna Papuzińska, 💥Grzegorz Kasdepke, 💥Paweł Wakuła, 💥Joanna Olech,💥Marcin Szczygielski, 💥Tomasz Samojlik, 💥Marta Kopyt, 💥Krzysztof Łapiński, 💥Małgorzata Swędrowska, 💥💥Dorota Suwalska, 💥Sylwia Majcher, 💥Joanna Guszta, 💥Agnieszka Frączek, 💥Katarzyna Ryrych, 💥Joanna Jagiełło, 💥Elżbieta Pałasz a specjalne warsztaty dla gości Festiwalu przygotowują mistrzowie ilustracji: 💥Józef Wilkoń, 💥Krystyna Lipka-Sztarbałło, 💥Marianna Oklejak, 💥Marcin Minor, 💥Paweł Mildner, 💥Przemysław Liput, 💥Bartek Brosz, 💥Joanna Czaplewska, 💥Robert Romanowicz.

Do tego konkursy z nagrodami, akcje specjalne, materiały i spotkania on line!

Zaintrygowani?
📌 Na stronie Festiwalu znajdziesz program, a także daty i miejsca wydarzeń oraz szersze informacje i formularze zapisów na poszczególne wydarzenia >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę