Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Jak Chcesz + Elektra Domina + Jam session

Jak Chcesz + Elektra Domina + Jam session

reklama
📅 Data: czwartek, 24 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:30

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, Zabraniecka 82 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
24 czerwca w klimatycznym miejscu MainStage Z82 odbędą się dwa koncerty! Po koncertach zapraszamy na wspólne jamowanie. Bierzcie gitary, grzechotki, flety wszystko, co macie i wbijajcie na wspólne granie.
Zalecane wsparcie dla muzyków tak zwaną zrzutką do kapelusza 🙂
Zagrają dla Was:

JAK CHCESZ:
Znasz to uczucie kiedy wszystko możesz, ale nic nie musisz? Wszechogarniający spokój, pachnąca wolnością prostota życia i ten chill, dzięki któremu nawet w ruchu odpoczywasz... Jak Chcesz, to to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że dasz zabrać w muzyczną podróż zespołowi Jak Chcesz!
Alicja Żarnowiecka - Śpiew
Krzysztof "Krzyś" Niemkiewicz - Gitara Basowa
Romek Mlyuzan - Perkusja
Maciej Zadorożny - Gitara

Elektra Domina – Warszawo ma:
Elecktra Domina to zespół, który zrodził się na Pradze poprzez uczestnictwo w lokalnych licznych jam session.
Skład zespołu:
Weronika. Muzyka towarzyszy jej od dziecka, jest jej pasją życiową. W obecnej chwili gra zespołach m.in Ogień z wody, Vera Icon, Nocne Ptaki. Jest terapeutką zajęciową.
Viachaslau Kazlouski z Białorusi, mieszka w Warszawie. Od dzieciństwa gra na gitarze. Grał w różnych zespołach na Białorusi mi. in White Sister Bros, Yatata a obecnie współtworzy zespól Lady Bird. Takie zespoły jak Led Zeppelin i Black Sabbath zainspirowały jego przygodę z muzyką, styl, w którym odnajduje się najbardziej to reggae.
Dawid Palacios, pochodzi z Meksyku i jestem basistą. Od dzieciństwa grywa na wszelkich instrumentach, jest również wokalistą. Obecnie gra w kilku zespołach operujących w różnych stylach a także w grupie kabaretowej Darwin.
Mikołaj jest Perkusistą z Białorusi. Dźwięki jego duszy to reagge. Od trzech lat mieszka na Pradze, gdzie żyje i współtworzy alternatywne środowisko jam session.
Ania Szmid "Vera Icon" - działaczka społeczna/wokalistka/raperka. Wokalistka w Hope4Street, Łatwo się mówi, Electra Domina, PGRU. Współautorka wielu kompozycji, aranżacji. Producentka i poszukiwacz młodych talentów. Od lat działa w Fundacji Twoja Pasja, udziela się też w życiu kulturalnym i społecznym Warszawy, głównie działa na rzecz Pragi Północ.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę