Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Moc Kobiecego Serca - Festiwal Kobiecości w plenerze

Moc Kobiecego Serca - Festiwal Kobiecości w plenerze

reklama
📅 Data: niedziela, 27 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, ul. Papirusów (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
🌸Wydarzenie plenerowe realizowane przez twórców nagrodzonego na III Bielańskiej Gali Kultury cyklu MOC KOBIETY🌸
👉Na wydarzenie zaprasza Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany.

🙌Spotkajmy się w okolicach Lasu Młociny, ul. Papirusów, tuż przed placem zabaw, w przestrzeni przepełnionej pięknem i dobrą energią.
[🌎konkretna lokalizacja >> link ]

W ramach wydarzenia 👇👇👇

🔔Koncert w dźwiękach HANG DRUMA - Kinga ULANOWSKA
KINGA ULANOWSKA - pasjonatka Życia, Natury, Bycia, Doświadczania. Z głęboką wiarą w prostotę i miłość podąża ścieżką serca i intuicji. Lubi siebie widzieć jako Kobietę Radości. Radość płynąca z życia to dla niej najbardziej naturalny stan bycia. W swojej praktyce korzysta i czerpie inspirację z wielu metod i technik świadomej pracy z ciałem i energią (masaż, terapia tańcem i ruchem, odczyty z pola energoinformacyjnego) uzupełnionej o takie narzędzia, jak muzykoterapia, sztuka, teatr wewnętrzny i psychodrama.

🙋🏼 🙋🏼‍♂️ GŁOS DZIECI - zajęcia muzyczne dla najnajów, tj. dla dzieci w wieku 0-3 lat.
Dzieci w tym wieku rejestrują wszystko, co słyszą. Te zajęcia są idealne, żeby na wczesnym poziomie wykształcić w nich dobre nawyki muzyczne. Muzyka uspokaja i poprawia nastrój. Zapraszam rodziców do wspólnego śpiewania. Zajęcia bazują na metodzie Gordona. Śpiewam melodie w różnych skalach i metrum oraz audiacje. Wykonuję piosenki z pokazywankami, które w wizualny sposób przybliżają dzieciom historię opowiadaną w tekście. Wszystkie działania muzyczne podaję w formie zabawy. Zależy mi, by mamy i dzieci wychodziły z zajęć zrelaksowane i rozśpiewane.
O prowadzącej:
KAROLINA GIBKI - aktorka, wokalistka, absolwentka AST we Wrocławiu, wokalu uczyła się w Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu. Od października 2020 prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci w Warszawie. Stworzyła "Dziecięcy punkt widzenia", który można śledzić na Facebook’u i Instagramie. Patrzenie, jak dzieci z tygodnia na tydzień się rozwijają, nabywają nowych umiejętności, stają się odważniejsze, bardziej komunikatywne jest dla mnie wspaniałą przygodą! Zapraszam!

♥️OBUDŹ SWOJE ZMYSŁY - warsztaty ruchowo-relaksacyjne dla kobiet
Obudź swoje Ciało - Oddech. Ruch. Relaks
Obudź swoje Ciało do czucia i pełni życia.
Przebudzenie Ciała. Praktyka aktywująca czucie i zmysły.
Zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których będziesz miała okazję poddać swoje ciało łagodnemu ruchowi, praktyce oddechowej, aromaterapii i relaksacji kierującej uwagę/świadomość na potrzeby ciała.
O prowadzącej:
SYLWIA BUCZAK - instruktorka relaksacji, technik oddechowych, jogi oraz zdrowego kręgosłupa. Arteterapeutka i aromacoach. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i Arteterapii, by wspierać kobiety w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału.

🎭MAGICZNY LABIRYNT - warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 5-7 lat.
W trakcie podróży po labiryncie na dzieci czekać będą różne wyzwania aktorskie bazujące na improwizacji oraz pracy z ciałem. Do tych zadań użyjemy rekwizytów i elementów kostiumu. Włączymy w to muzykę i naukę choreografii. Będziemy korzystać z bujnej, dziecięcej wyobraźni i zaczarowywać rzeczywistość. Kto wie co nas czeka na końcu labiryntu?
O prowadzącej:
KAROLINA GIBKI - aktorka, wokalistka, absolwentka AST we Wrocławiu, wokalu uczyła się w Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu. Od października 2020 prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci w Warszawie. Stworzyła "Dziecięcy punkt widzenia", który można śledzić na Facebook’u i Instagramie. Patrzenie, jak dzieci z tygodnia na tydzień się rozwijają, nabywają nowych umiejętności, stają się odważniejsze, bardziej komunikatywne jest dla mnie wspaniałą przygodą! Zapraszam!

✨PIEŚŃ TWOJEGO SERCA - warsztaty głosowe dla kobiet
W chwili, w której jesteś, która łączy wszystko, kim jesteś. A jednocześnie wie, co jest dla Ciebie ważne teraz, bo tylko “teraz” leczy Twoje serce.
Nagie “teraz”, pozwolenie sobie na to, co jest właśnie.
Czasem przeszłość jest tym, staje przed nami wciąż obecna, a czasem pragnienie z przyszłości… to jest tajemnica każdej z nas.
Zapraszam Cię do przestrzeni pieśni serca. Niech dźwięki najcichsze oswoją się z gardłem, wyśpiewa się droga, szelest i łopot. Niech się wyśpiewa tajemnica.
Będziemy pracowały z głosem i z ciałem, wniesiemy nasze historie, pragnienia i intencje.
O prowadzącej:
MONIKA ŻELAZEK - pieśniarka, autorka tekstów. Gra na bębnie szamańskim. Słucha Ziemi, serca, Żywiołów. Lubi słowa, ludzi. Podąża za swoją Duszą. Na tej ścieżce jest już od osiemnastu lat i wiele ważnych wyborów za nią. Śpiewa o tym, co czuje, widzi. Jej piosenki pomagają jej kroczyć dobrą drogą, leczą, odpowiadają na głębokie pytania.

💎BIEGNĄCA ZE SZTUKĄ - warsztaty artystyczno-rozwojowe dla kobiet
Połącz się ze źródłem swojej kreatywności i witalności, spotkaj się ze swoją Dziką Kobietą, odkryj w sobie artystkę lub przypomnij sobie, ile energii daje twórczość. Poczuj, jak to jest tańczyć i tworzyć w towarzystwie bliskich Ci kobiet, w atmosferze zaufania i życzliwości.
Stworzymy techniką kolażu Mandalę dla Matki Ziemi, która będzie naszą wspólną, kobiecą medytacją poprzez sztukę.
❣️UWAGA! Uczestniczki przynoszą jedną, dwie kolorowe gazety, ewentualnie stare książki, albumy, nożyczki.
O prowadzącej:
JOANNA GRABOWIECKA - reżyserka, scenografka, trenerka rozwoju trwałego. Absolwentka teatrologii na UJ, kier. arts du spectacle na Université Paris VIII oraz rocznego studium projektowania scenografii i dekoracji teatralnej w l’A.D.A.C. w Paryżu. Studiowała reżyserię w AT w Warszawie. Ukończyła Szkołę Trenerów Meritum w Katowicach. Pomysłodawczyni i realizatorka cyklu spotkań i warsztatów dla kobiet pn. Mocy Kobiety oraz autorskich warsztatów pn. Sztuka Dzikości.

🙏🏽PODRÓŻ DO TWOJEJ WEWNĘTRZNEJ MOCY
Zapraszam Was do atelier w plenerze z własnoręcznie wybranymi kamieniami. Kamień potraktujemy jako symbol fundamentu, stałości i oparcia. Kamienie, piękne i niepowtarzalne z natury staną się mini-płótnami i pokryją obrazami opowiadającymi o tym, co w Was samych jest źródłem oparcia. W trakcie malarskiej zabawy przyjrzymy się temu, co w Was ugruntowane i pozwala bezpiecznie rozwijać skrzydła do lotu. Od malarstwa przejdziemy do ruchu, by móc w pamięci zachować wspomnienie ekspresji.
❣️UWAGA! Uczestniczki przynoszą: wybrany kamień, słoiczek na wodę oraz ubranie, które można poplamić farbami, matę lub koc.
O prowadzącej:
ANNA SALA - arteterapeutka, psycholożka, psychoterapeutka i animatorka kultury. Jest i lubi BYĆ kobietą w drodze. Lubi ruch i stany skupienia. Założyła i prowadzi Pracownię Arteterapii „Perspektywy” w Sopocie. Pracownia realizuje działania na rzecz edukacji, psychoedukacji, integracji, projektów społecznych, kulturoznawczych i artystycznych. W swojej pracy łączy i przeplata różne formy arteterapii od bajki, opowieści poprzez malarstwo, ruch, instalacje, wideo po happening.

🌜DOBRANOCKA Z BAJARKĄ i koncert mis i gongów - opowieści Matki Klanowej - dla mam i córek - prowadzące Maria Ela ZIEMKIEWICZ i Iwona SIKORA
O prowadzących:
Maria Ela ZIEMKIEWICZ - Zwołuje kręgi, pełni funkcję Babci-Starszej w kręgach, jest tłumaczką "13 Pierwotnych Matek Klanowych", od kilkunastu lat prowadzi roczne cykle warsztatów dla kobiet inspirowanych książką. Szerzy ideę siostrzeństwa w Polsce. siostrzenstwo.pl
Iwona SIKORA - instruktorka jogi, wykonuje indywidualne masaże dźwiękiem, organizuje grupowe relaksacje i kąpiele w dźwiękach mis i gongów. Prowadzi relaksacje oraz pracuje z oddechem. Uczy się o oddechu, jodze, medytacji, dźwięku z różnych źródeł, szkoleń, warsztatów, od polskich i zagranicznych nauczycieli. Z powodzeniem i pasją wykorzystuje tę wiedzę w życiu i na zajęciach.

Harmonogram szczegółowy na stronie wydarzenia (link poniżej).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę