Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Strefa kibica na patio przy PKO Rotundzie

Strefa kibica na patio przy PKO Rotundzie

reklama
📅 Data: środa, 23 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Marszałkowska 100/102 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
- Obejrzyj mecze Euro 2020 z udziałem polskiej reprezentacji w strefie kibica na zielonym patio przy Rotundzie
- Na fanów piłki nożnej czekają leżaki, duży ekran i mobilni kelnerzy, u których będzie można kupić napoje i przekąski z kawiarni PKO Rotunda
- Poziom „+1” w Rotundzie to nie tylko kawiarnia, ale również miejsce ciekawych wydarzeń, na które zaprasza PKO Bank Polski w ramach cyklu „Spotkajmy się w Rotundzie”

19 i 23 czerwca zapraszamy do wspólnego oglądania meczy Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2020 z udziałem polskiej reprezentacji. Strefa kibica jest zlokalizowana na patio przy PKO Rotundzie, od strony ulicy Widok. Na fanów piłki nożnej czekają leżaki i duży ekran. Mobilni kelnerzy będą serwować napoje i przekąski zakupione w kawiarni. Wstęp jest bezpłatny.

Na pierwszym piętrze PKO Rotundy, charakterystycznego budynku w samym sercu Warszawy, znajduje się wyjątkowa przestrzeń. Z filiżanką kawy i kawałkiem wyśmienitego ciasta, z kawiarni PKO Rotunda, można podziwiać tętniące życiem centrum stolicy. Kawiarnia serwuje znakomitą kawę, smoothie i świeżo wyciskane soki, a na wielbicieli słodyczy czekają m.in. unikalne ciastka nawiązujące swoim wyglądem do designu budynku. Z kolei na zewnątrz do PKO Rotundy przylega patio w formie amfiteatru z żywymi fasadami z roślin, których jest 11,5 tys. Tu właśnie zlokalizowana jest nasza strefa kibica.

Przestrzeń ta to również miejsce ciekawych wydarzeń. W ramach cyklu „Spotkajmy się w Rotundzie”, realizowanego od stycznia 2020 r., można wziąć udział w ciekawych wydarzeniach. Więcej informacji można znaleźć na stronie: link oraz na profilu PKO Banku Polskiego na Facebooku.

Godziny otwarcia kawiarni PKO Rotunda:
codziennie 10-21

Strefa kibica:
19 i 23 czerwca od godziny 18

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę