Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Letnia Akademia Magii i Ściemy

Letnia Akademia Magii i Ściemy

reklama
📅 Data: sobota, 24 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Praskie Koneser (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
🌞LATO KONESERA 2021🌞
Warsztaty i pokazy Letniej Akademii Magii i Ściemy – realizowanej w ramach LATA KONESERA 2021☀️.

W soboty plac Konesera przejmować będą cyrkowcy🤡, którzy zaprezentują szerokiej publiczności swoje magiczne umiejętności oraz przeprowadzą zajęcia w duchu pedagogiki cyrkowej.

🗓️3 lipca, 17 lipca, 24 lipca, 31 lipca, 7 sierpnia, 14 sierpnia, 21 sierpnia, 28 sierpnia
📍plac Konesera, w godzinach 13:00-16:00
🎟️Wstęp bezpłatny!🆓
🅿️ – pierwsza godzina gratis

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY❗️
📧Zapisy:
Przed każdymi warsztatami uczestnicy są proszeni o indywidualne zgłoszenie obecności, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Chęć uczestnictwa w konkretnym wydarzeniu pedagogicznym należy zadeklarować kontaktując się z sekretariatem akademii: [email protected]

🗓24 𝙡𝙞𝙥𝙘𝙖 „𝙆𝙤𝙨𝙢𝙞𝙘𝙯𝙣𝙖 𝙥𝙤𝙙𝙧𝙤́𝙯̇”
⏰13:00-13:15 Dynamiczny i wymagający ogromnej precyzji pokaz żonglerki wieloosobowej, w której artyści przerzucają między sobą maczugi, zwane również „clubsami”. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi technologiami stosowanymi w cyrku i odczuć na własnej skórze ich działanie. Buugengi to rekwizyty w kształcie podwójnych sierpów, które ożywają w rękach artysty, przenosząc widza w odrealniony świat iluzji optycznej, oprawiony tajemniczą muzyką.
⏰13:15-14:15 Kto powiedział, że dorosły nie może nauczyć się żonglować w parze ze swoim dzieckiem? Na pewno nie my! Podwójna korzyść – integracja i rozwój motoryki oraz polepszenie synchronizacji półkul mózgowych w jednym.
⏰15:00 Żonglerka kontaktowa to jedna z najbardziej zjawiskowych form żonglerki artystycznej. Kryształowe kule, manipulowane w dłoniach, toczone po rękach, tułowiu i głowie, tworzą unikalne obrazy przeczące prawom grawitacji. Dzięki umiejętnościom artystów chromowane obręcze płyną w powietrzu, by za chwilę magicznie zawisnąć w przestrzeni.
⏰15:15-16:15 Warsztaty z manipulacji obiektami dla dorosłych. Artyści pokażą, jak spowodować, że rekwizyty, których używa się na scenie ożyją w Waszych rękach.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!