Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

STOP | koncert na Wyspie Cienia

STOP | koncert na Wyspie Cienia

reklama
📅 Data: piątek, 25 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:33

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Zodiak Warszawski Pawilon Architektury, Pasaż Stefana Wiecheckiego "Wiecha" 4 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Koncert duetu STOP.
Prapremiera płyty „RÓWNANIE TORU”
Upalny wieczór i pawilon WYSPA CIENIA w nowej roli.

STOP / Stefan Kornacki – poezja/wokal
Tomasz Januchta – kontrabas

Na żywo jesteśmy nie do zdarcia. Czasem gramy na ulicach, betonowych opuszczonych kanalizacyjnych stacjach, jemy ciasto z rabarbarem od żon wędkarzy, popijając zimnym białym winem podanym w szklance od przypadkowo spotkanej pary. Lubimy dym. Wszystkie sceny też. I wszystko na wczoraj. To powinien być ten moment. Zasłuchacie się w STOP.
więcej:
“Zafascynowani sobą nawzajem założyliśmy w 2019 roku duet. Podczas występów nawijka Stefana nakręca motoryczne, zaloopowane improwizacje kontrabasowe Tomka. Te znowu śrubują jeszcze bardziej słowotok Stefana - do wrzasku, do szeptu. Słowa wędrują w rejony absurdalnego żartu lub intymnych zwierzeń. Stefanowi jako artyście wizualnemu nieobce są też malarskie gesty lub taniec. I znów, to wszystko staje się powodem do jeszcze wyższego wybicia improwizacji kontrabasowej Tomka”
Świeżo wypalony album “Równanie Toru” to zapis dwóch sesji w Studio Inżynierska w WWa. Wszystkie zawarte na niej utwory są improwizowane i nagrane na setkę. Czasem jest trochę brudno, czasem surowo i niedoskonale
Płyta ukaże się pod sublabelem “NasiAnno Records” z Gdańska, jej pierwsze, numerowane egzemplarze będą dostępne na koncercie.

Koncert odbywa się w PAWILONIE CIENIA, w którym jeszcze do 27.06 prezentowana jest wystawa pokonkursowa FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie przyszłości? organizowana przez Fundację Puszka i m.st. Warszawa. Za wsparcie dziękujemy ZODIAKOWI Warszawskiemu Pawilonowi Architektury
Wjazd za darmo.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę