Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Walizki z książkami - piknik rodzinny

Walizki z książkami - piknik rodzinny

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 23 sierpnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: środa, 25 sierpnia 2021

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Łazienki Królewskie, Stara Kordegarda (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Walizki z książkami
Piknik rodzinny w ramach "Czytelni plenerowej"

Termin: 23-25 sierpnia 2021 r., godz. 10.00-16.00
Miejsce: ogród przy Starej Kordegardzie
Wstęp: bezpłatny

Z wiekowej jabłoni przy Starej Kordegardzie zwisają tajemnicze wstążki. Jeśli się rozejrzysz, znajdziesz ich więcej w walizkach z ciekawymi lekturami. Wylosuj jedną wstążkę i rozpocznij podróż do świata książek.

W walizkach rozstawionych w ogrodzie przy Starej Kordegardzie na uczestników pikniku rodzinnego czekać będą znane i lubiane książki ilustrowane dla dzieci, w tym m.in. nasz malarski przewodnik po Łazienkach Królewskich pt. "Muzeum zachwytów", a także propozycje aktywności artystyczno-plastycznych dla najmłodszych do wykonania z dorosłymi.

O każdej pełnej godzinie uczestniczyć można będzie w czytaniu wrażeniowym książek dla dzieci. Wybrane przez nas lektury przedstawią: Zofia Zaccaria, malarka i jedna z autorek "Muzeum zachwytów" oraz Lidia Iwanowska-Szymańska, opowiadaczka i aktorka.

Lidia Iwanowska-Szymańska - pisarka, opowiadaczka, aktorka, tłumaczka języka angielskiego i animatorka kultury. Autorka scenariuszy i reżyserka spektakli interaktywnych dla dzieci, m.in. "Misja Taurus 1777", "Codziennie świeże wypieki", "Mam w sobie coś" i "Helenko!". Aktorka w Teatrze Bez Przesady. Absolwentka Literatury i książki dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności oraz Szkoły Mistrzów na Uniwersytecie Warszawskim, słuchaczka Laboratorium nowych praktyk teatralnych na Uniwersytecie SWPS.

Zofia Zaccaria - absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom z grafiki warsztatowej), malarstwa na Accademia di Belle Arti di Perugia, języka i kultury włoskiej na Univerista per Stranieri di Perugia, Podyplomowego Studium Pedagogicznego ASP oraz Podyplomowego Studium Muzeologicznego na Uniwersytecie Warszawskim. Malarka, specjalistka ds. edukacji, koordynatorka kreatywnych warsztatów rodzinnych oraz warsztatów artystycznych dla młodzieży w Muzeum Łazienki Królewskie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!