Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

NYX Hotel Warsaw for Kids: malowanie buzi, brokatowe tatuaże i warsztaty „Picasso”

NYX Hotel Warsaw for Kids: malowanie buzi, brokatowe tatuaże i warsztaty „Picasso”

reklama
📅 Data: sobota, 10 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, NYX Hotel Warsaw, ul. Chmielna 71 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Tygrys, kolorowy motyl, myszka, a może kotek? NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels Brands zaprasza dzieci na bezpłatne warsztaty w ramach cyklu „NYX Hotel Warsaw for Kids”. Już 10 lipca o godzinie 11:00 animatorzy będą malować buzie najmłodszym gościom hotelu i tworzyć brokatowe tatuże. Ale to nie wszystko! Główną atrakcją dla najmłodszych będzie warsztat Picasso. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w malowaniu obrazów na profesjonalnym płótnie. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Wakacje w pełni, dlatego NYX Hotel Warsaw zlokalizowany w centrum stolicy zaprasza dzieci i ich rodziców spędzających ten czas w mieście, na cykl bezpłatnych warsztatów i zabaw pod nazwą „NYX Hotel Warsaw for Kids”. Każde spotkanie poświęcone jest innej tematyce: sadzenie lasu w słoiku, zabawy z robotami czy tworzenie zabawek z materiałów recyclingowych. Za nami już warsztaty z budowania klocków, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. 10 lipca od 11.00 hotel zaprasza na ulubioną zabawę wszystkich dzieci czyli na bajeczne malowanie buzi i brokatowe tatuaże. Animatorki stworzą na małych buziach prawdziwe dzieła sztuki i w kilka minut wyczarują dzikiego drapieżnika, księżniczkę, groźnego pirata czy inną ulubioną postać z bajki. Dodatkowo w ramach części
Picasso: najmłodsi goście będą mogli wyczarować własny, piękny obraz na profesjonalnym materiale.

Z pięknie pomalowanymi buziami dzieci i dorośli będą mogli zjeść obiad w hotelowej restauracji, która oferuje dania kuchni polskiej i izraelskiej, zatem zdrową, lekką i świeżą, stworzoną z najwyższej jakości produktów.

„Wiemy, że dzieci są bardzo wymagającymi gośćmi. Są wśród nich mali koneserzy, którzy lubią wyszukiwać i poznawać nowe smaki. Jednak są też takie, które jedzą wyłącznie swoje ulubione dania. Dlatego też zrezygnowaliśmy z zamieszczania w menu pozycji dla dzieci. Każdemu przygotowujemy danie na życzenie - takie, na które w danej chwili ma ochotę.” – zapewnia Jolanta Piotrowska, szefowa kuchni w restauracji NYX Hotel Warsaw.

Dla dorosłych NYX Hotel Warsaw także będzie miłą odskocznią od cotygodniowych zajęć. Ten 4-gwiazdkowy hotel emanuje eleganckim, surowym stylem, z neomodernistyczną architekturą i wnętrzami zaprojektowanymi przez niemieckiego projektanta Andreasa Neudahma. Zatem kawa smakuje w takich wnętrzach jeszcze lepiej.

Z pomalowanymi buziami z NYX Hotel Warsaw można spacerem przejść do pobliskiego Pałacu Kultury i Nauki, by obejrzeć fascynującą wystawę pająków i skorpionów lub zwierząt, które kiedyś zamieszkiwały naszą planetę - dinozaurów, w Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN.

Zapowiada się rodzinna sobota pełna wrażeń.

Zapraszamy 10 lipca br. do NYX Hotel Warsaw! Wstęp wolny.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę