Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

STOŁECZNE SOJUSZE - cykl spotkań sieciujących aktywnych mieszkańców, organizacje i instytucje

STOŁECZNE SOJUSZE - cykl spotkań sieciujących aktywnych mieszkańców, organizacje i instytucje

reklama
📅 Data: czwartek, 22 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Warsztat Warszawski, plac Konstytucji 4 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Cykl spotkań sieciujących to odpowiedź na brak skutecznej platformy komunikacji i łączenia organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i aktywnych mieszkańców Warszawy. Chcąc promować współpracę i zachęcić do budowania partnerstw i tworzenia wspólnych jakościowych projektów, chcemy realizować regularne spotkania, skupione wokół wspólnych dla kilku podmiotów tematu, aby pomóc Wam mieszkańcy w poznaniu się, integracji i współdziałaniu.
Podejmiemy takie tematy jak np. zieleń w mieście, ekologia, seniorzy, praca z młodzieżą, partnerstwa lokalne i wiele innych w zależności od Waszych potrzeb i głosów. Mamy nadzieję na wymianę doświadczeń, pomysłów czy problemów jakie spotykamy w drodze do realizacji projektów, wokół zaproponowanych tematów

Czy te spotkania są dla Ciebie?
Jeśli tak jak my, czujesz potrzebę spotkania się z innymi warszawskimi działaczami, chcesz się zainspirować, sprawdzić kto jeszcze myśli i działa podobnie, jeśli chodzi Ci po głowie dołączenie do większej grupy chętnych i aktywnych mieszkańców - to tak - te spotkania są dla Ciebie!

Po co powstał ten cykl?
Warszawa jest na tyle dużym miastem, że wiele inicjatyw się mija, nie trafia do potencjalnych odbiorców, nie łatwo jest podjąć i zrealizować skuteczną współpracę, brakuje też wiedzy i często możliwości by ją zorganizować. Warsztat warszawski jest idealnym miejscem, które może pomóc zsieciować środowisko lokalne, inicjatywy oddolne i zacieśnić współpracę, powodując tym samym, że zamiast wielu małych podobnych działań, powstanie więcej partnerstw, a lokalna współpraca przyniesie większe i bardziej jakościowe i długofalowe projekty.

Co zyskasz dzięki spotkaniom?
Wierzymy, że w grupie siła, a nasze wspólne doświadczenia i pomysły mogą stworzyć coś dobrego. Poprzez ten cykl, chcemy Was zachęcić do wspólnego działania, burzy mózgów, stworzenia projektu, a później do jego wspólnej realizacji. Sprawdźmy, czy współpraca jest możliwa i czy warto ją podejmować!

Kiedy i gdzie?
czwartki co dwa tygodnie:
22 lipca, 5, 19 sierpnia, 2, 16, 30 września, 14, 28 października, 11, 25 listopada
godz. 18:00 - 19:30
Warsztat Warszawski przy Placu Konstytucji 4
sala na parterze

Prowadzący:
Martyna Cziszewska-Klejnowska i Franciszek Płóciennik

Spotkanie 1
22 lipca 2021 | 18:00
Partnerstwa i koalicje lokalne - czy warto łączyć siły?
Na pierwszym spotkaniu z cyklu chcemy wspólnie zastanowić się nad zaletami partnerstw i koalicji lokalnych. Wraz z zaproszonymi gośćmi wymienimy się doświadczeniami i sprawdzimy, jakie wyzwania stoją przed tymi, którzy myślą o założeniu bądź dołączeniu do istniejącego zgrupowania. Będzie to dla nas dobry punkt wyjścia do kolejnych rozważań nad lokalnymi sojuszami i sieciowaniem aktywnych sąsiadów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym są partnerstwa lokalne, jak i po co je zakładać, jakie koalicje działają w Warszawie i czy można do nich dołączyć - zapraszamy Cię na spotkanie w czwartek 22 lipca o godzinie 18:00, do Warsztatu Warszawskiego przy Placu Konstytucji 4.
Gość: Marek Ślusarz, Przepis na Muranów

UWAGA!
Wydarzenie jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiologiczną, a co za tym idzie obowiązującym limitem miejsc na spotkaniu, prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w wydarzeniu wypełniając formularz >> link lub pisząc do nas na adres [email protected]

Spotkanie jest częścią cyklu "STOŁECZNE SOJUSZE - spotkania sieciujące aktywnych mieszkańców, organizacje i instytucje w Warszawie."
Projekt jest finansowany ze środków m.st. Warszawy.
Organizatorem wydarzenia oraz nowym administratorem Warsztatu Warszawskiego jest Fundacja kulturotwórcza "Grupa w Działaniu".
Dane zapisywane w formularzu są zbierane na potrzeby prowadzenia zapisów na wydarzenie, oraz w celu komunikacji z uczestnikami wydarzeń w sprawach związanych tylko i wyłącznie z realizowanym cyklem spotkań.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!