Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Bezpłatne rejsy w ramach lata w mieście

Bezpłatne rejsy w ramach lata w mieście

reklama
📅 Data rozpoczęcia: czwartek, 01 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: sobota, 31 lipca 2021

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Lato w mieście - rzuć wszystko i chodź popływać na Wiśle!

W Lato w pełni! Mamy najlepszy czas na ulubioną rozrywkę Dzielnicy Wisła - rejsy po rzece.
W ramach akcji Lato w mieście, miłośnicy rekreacji #nadWisłą mogą korzystać z cyklu bezpłatnych rejsów na pokładach jednostek #StołecznejŻeglugiPasażerskiej.

❤ Rezerwacji na rejsy można dokonać online >> link

Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu, prosimy, nie zniechęcaj się, prześlij mail poprzez stronę z rezerwacjami, wpisz interesującą Cię datę, poszukamy miejsca, wpiszemy na listę rezerwową i będziemy się kontaktować, jeśli znajdzie się wolne miejsce dla Ciebie.
Wiślane wycieczki z założenia mają na celu promocję warszawskiego odcinka Wisły i stołecznej żeglugi pasażerskiej, która na co dzień świadczy usługi o charakterze rekreacyjno-edukacyjnym.

Zaplanowaliśmy w tym sezonie ponad 122 rejsy, podczas których, nie tylko spojrzycie na Miasto Stołeczne Warszawa z zupełnie innej perspektywy, ale przede wszystkim dowiecie się o jego historii, zasobach przyrodniczych i atrakcjach, które na Was czekają #nadWisłą przez okrągły rok.
Do końca września będzie okazja poznać pokłady prawie wszystkich stołecznych jednostek.

Warto pamiętać, że program realizowany jest z grupą ekspertów, m.in.: Fundacją do Dzieła!, Fundacją Rok Rzeki Wisły, Fundacją Dom Wisły.

Wybór miejsc startu rejsów oparty został o ubiegłoroczne wydarzenia. Zależy nam aby oferta była maksymalnie dostępna i różnorodna. Proponujemy trzy miejsca rozpoczęcia i zakończenia rejsów:
- Port Czerniakowski – tu rośnie serce stołecznych wodniaków. Port ma ambicję stać się rozpoznawalnym przez każdego warszawiaka. Z Portu możliwe jest rozpoczęcie rejsu na każdej jednostce pływającej. W przypadku skrajnie niskich stanów wody Port Czerniakowski może zostać zastąpiony przez plażę Czerniakowską (Płyta Desantu, Flota 511).
- Barka Wisława – jedna z czterech stołecznych barek zacumowanych przy bulwarach wiślanych. Korzystna centralna lokalizacja w pobliżu stacji metra Centrum Nauki Kopernik, wygodna burta i wyjątkowe położenie sprzyjają planowaniu rejsów z „Wisławy”. To miejsce, z którego bezpośrednio widzimy ikony Miasta Stołecznego Warszawy – Stadion Narodowy, Most Świętokrzyski, Bulwary Wiślane, Pomnik Syreny.
- Przystań Młociny – lokalizacja, która zaskarbiła sobie serce mieszkańców północnej części miasta. Poprzez swoje położenie i otoczenie terenami zielonymi i lasami rejsy z Młocin są wyśmienitym miejscem do podglądania przyrody, a w szczególności ptaków.

Podczas każdego rejsu gospodarzem będzie wiślany ekspert, który oprócz wiedzy i doświadczenia, którym będzie się dzielił, poprowadzi zajęcia, dopasowane formą do wieku i poziomu zainteresowania odbiorców. Tematyka rejsów będzie dopasowana nie tylko do jednostek, ale również do pory roku, warunków atmosferycznych, stanu wody i osób uczestników rejsów.

Zapraszamy!

Rejsy organizuje m.st. Warszawa.
Rejsy są bezpłatne, obowiązują zapisy.

[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą mogą być uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!