Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Alternatywna Warszawa - spacer z przewodnikiem - Krok po Kroku z Walkative!

Alternatywna Warszawa - spacer z przewodnikiem - Krok po Kroku z Walkative!

reklama
📅 Data: niedziela, 25 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, katedra św. Michała Archanioła i św. Floriana w Warszawie (pokaż na mapie)
OptiTaxi

💰 Podczas wydarzenia prowadzona jest dobrowolna zrzutka za udział.
   udostępnij tweetnij wykop
Jest część Warszawy, którą znacie. Stare Miasto, nowoczesne centrum, bogate sklepy i restauracje. Ale czy znacie tę drugą stronę? Opuszczoną, ciemną, zakazaną. Czy jesteście gotowi na odegranie roli Alicji w Krainie Czarów i odbycie przygody w nieznane? Jeśli tak dołączcie do naszej wycieczki po Pradze – ekscytującej, prawobrzeżnej dzielnicy Warszawy.

Przez wiele lat druga strona rzeki była osobnym miastem. Niektórzy twierdzą, że w dalszym ciągu dwie strony Warszawy to zupełnie inne światy. Architektura Pragi wyróżnia się na tle reszty miasta, ponieważ pozostała w większości nie zniszczoną w czasie II wojny światowej. Przez dziesięciolecia uważana była za strefę zakazaną. Dzisiaj wszystko się zmieniło.

Odwiedź z naszymi przewodnikami alternatywną, niegdyś wielokulturową Pragę gdzie katolickie, prawosławne i żydowskie miejsca kultu stoją obok siebie. Poznaj tak zwane “hollywoodzkie getto”, teren tak zniszczony i zaniedbany, że może być użyty jako tło do filmów o Holokauście bez budowania dodatkowej scenografii. Zobacz jedyny w Europie dziki brzeg rzeki przepływającej przez wielkie miasto, sztukę uliczną, przespaceruj się obok niedźwiedzi (tak, niedźwiedzi!) i wiele, wiele więcej! Czy jesteś gotowy, aby podążać z nami za białym królikiem?

👉 Wycieczkę możecie zarezerwować tutaj:
💻 link
☎️ +48 513 875 814

👉 Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa. Ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie!

👉 Wycieczki działają w naszej stałej formule “free tours” - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina📽️🍿. Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji.

Zapraszamy!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!