Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City

Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City

reklama
📅 Data rozpoczęcia: środa, 21 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: sobota, 24 lipca 2021

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Blue City, Al. Jerozolimskie 179 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Unikatowe, świeże i pyszne produkty to idealne uzupełnienie codziennego menu na wakacyjne dni. Jarmark Produktów Regionalnych, który od środy 21 lipca do soboty 24 lipca zagości w Blue City, zaprasza wszystkich wielbicieli wyjątkowych smaków.

Jarmark w Blue City oferuje niepowtarzalną możliwość spróbowania regionalnych, zdrowych wyrobów prosto od wytwórców i dostawców. W ofercie Jarmarku znajdują się swojskie wędliny z Podlasia, sery, masło i śmietana z Korycina, wędzone ryby z jeziora Żywieckiego, sery góralskie, a nawet świeże pieczywo na zakwasie, do którego serwowany jest smalec i kiszone ogórki. Nie zabraknie również gotowych potraw takich jak: pierogi, naleśniki, racuchy czy kartacze.
Na osłodę letnich, upalnych dni Jarmark proponuje miody z przydomowych pasiek z puszczy Białowieskiej od rodziny Januszkiewiczów i pyszne, domowej roboty powidła i dżemy. Dla wielbicieli smaków świata dostępne będą greckie wino, oliwy i oliwki, specjały z Węgier i Włoch oraz azerbejdżańskie oraz tureckie kawy, herbaty i słodkości.

Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City daje nie tylko możliwość kupienia pysznych wyjątkowych przysmaków, ale również rozmowy z wystawcami i producentami o ich wyrobach.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!