Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera

Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera

reklama
📅 Data: niedziela, 01 sierpnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Aleje Ujazdowskie 4 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
1 sierpnia, w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zaśpiewamy pieśni i piosenki powstańcze!
Śpiewać będziemy z Ferajną z Hoovera - porywającym zespołem na 9 męskich głosów, znanym ze swoich występów w naszym pawilonie kulturalnym i na ulicach Warszawy.
Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera rozpoczynamy o 15.00 na dwie godziny przed „godziną W”. O 17.00, po zakończeniu wydarzenia, stojąc na baczność uczcimy minutą ciszy uczestników Powstania Warszawskiego.

Ferajna z Hoovera to grupa znajomych, która spontanicznie połączyła swoje muzyczne talenty, by oddać hołd warszawskim powstańcom. Ciepły odbiór publiczności na ich występy sprawił, że grają do dziś przybliżając słuchaczom piosenki powstańcze, okupacyjne, a także utwory patriotyczne czy legionowe. Okrzyknęli się Ferajną z Hoovera, gdyż to właśnie na skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu można spotkać ich w najważniejsze rocznice dla tego Państwa i miasta.
Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera organizowane są w Niepodległa. Miejsce spotkań - kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Programu Niepodległa z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!