Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Paweł Swanski | Live painting

Paweł Swanski | Live painting

reklama
📅 Data: czwartek, 22 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Andersa 13, Galeria Program (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
W najbliższy czwartek - 22 lipca - zapraszamy do Galerii PROGRAM, na live painting Pawła Swanskiego.

W przeddzień zakończenia wystawy "Dom w Pniu — Był sobie raz pewien świat" zachęcamy do spotkania z artystą oraz doświadczenia procesu, przywołującego sposób, w jaki powstaje roślinno-zwierzęcy „Gąszcz” - tytułowy cykl prezentowanych na wystawie akwareli. W zamyśle Swanskiego odzwierciedla on trudną relację człowieka, uzurpującego sobie rolę nadzorcy i właściciela świata, z żyjącą niezależnym rytmem przyrodą, która w nieustannym i niewzruszonym cyklu codziennie wchłania i wydaje z siebie życie. W naturze każdy proces ma swoje uzasadnienie i pozostawia niezmywalny ślad, generujący kolejne przemiany, zapewniając intensyfikację, ekspansję i przyrost.
Powstający obraz, malowany tuszem akrylowym z zachowaniem charakterystycznej czarno-białej, linearnej kompozycji stanie się kolejnym wcieleniem fascynującego artystę ekosystemu.
Zapraszamy w godz. 15:00 - 20:00.

Paweł Swanski - malarz, grafik, ilustrator, projektant. Artysta związany silnie z kulturą miejską, wywodzący się ze środowiska deskorolkowego. Autor wielkoformatowych murali w przestrzeni wielu miast na całym świecie od Los Angeles, Toronto, Tajwan, Tokio poprzez Berlin i Bristol po Warszawę. Brał udział w licznych wystawach m.in. w Warszawie (Kordegarda, 2013; CSW Zamek Ujazdowski, 2007), Los Angeles (Know Gallery, 2013), Kolonii (A.F. Gallery, 2012, Arty Farty Gallery, 2010, 2009), Berlinie (Box32, 2011), Amsterdamie (Holbrook-GoGallery, 2011). Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i zagranicą.
Więcej informacji o wystawie: link

Galeria Program
Fundacja PSW Promocji Sztuki Współczesnej
Andersa 13 | Warszawa

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!