Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Kenia – permanentne przekraczanie granic wyobraźni

Kenia – permanentne przekraczanie granic wyobraźni

reklama
📅 Data: niedziela, 25 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Południk Zero, ul. Wilcza 25 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Pewnie słyszeliście o wspaniałym kenijskim safari, o pięknej faunie i florze… Jeśli tym razem chcielibyście posłuchać o tzw. „true kenyan life”, poznać kilka ciekawych i wzruszających ludzkich historii, anegdot, odwiedzić z nami małą kenijską wioskę Mwabungu i jej przysiółek Mibiboni, kenijskie chaty, czy small restauranty, spojrzeć w oczy uśmiechniętych, spontanicznych i, mimo wszystko, pogodnych mieszkańców Kenii, zapraszamy na spotkanie do Klubokawiarni podróżniczej „Południk Zero”.

Pewnie myślicie, że nic Was nie zaskoczy, że o Afryce, czy Kenii słyszeliście już wiele – tym bardziej spotkajcie się z nami i posłuchajcie, jak nam wielokrotnie brakowało wyobraźni, jak niemal każdego dnia przecieraliśmy oczy ze zdumienia i uczyliśmy się na nowo rozumieć otaczający nas świat. Dla nas podróże do Kenii są wciąż podróżami także w głąb siebie, które uczą nas pokory, jeszcze raz pokory, empatii i dają nam wiele radości.

Zapraszamy ponieważ obiecaliśmy naszym kenijskim przyjaciołom, że będziemy mówić światu o Kenii, Mwabungu i Mibiboni. Zapraszamy bo będziecie mieli okazję poznać niecodzienną historię małej kenijskiej dziewczynki o imieniu Magdalena – dlaczego takie imię dowiecie się wkrótce.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!