Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
26 sierpnia celebrujemy święto wszystkich czworonogów, czyli Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji PsiBufet oraz Natura Cold Press łączą siły, żeby zadbać o relację właścicieli z ich psiakami. Dołącz do nas!
Zapraszamy już 15 sierpnia (niedziela) o 10:00 do wyjątkowo wakacyjnej przestrzeni Miami Wars nad Wisłą, na niezwykłe zajęcia jogi... ze swoim pupilem!
Praktykę poprowadzi Marta Karczewska, w duecie ze swoim pieskiem Budrysem. Będą to zajęcia, podczas których spróbujemy osiągnąć harmonię i porozumienie ze swoim czworonogiem.
Zadbamy o Wasz relaks - podczas wydarzenia zależy nam na Waszym komforcie i przyjemnym spędzaniu czasu. Nie ma mowy o zdyscyplinowanej praktyce! Pod okiem naszej instruktorki Marty Karczewskiej połączymy dwie energie - właściciela i psa, skupimy się na wzajemnej obserwacji i pogłębianiu więzi właśnie w ten sposób. Zwrócimy także uwagę na to, jak wzajemnie oddziałuje na nas oddech i świadomie prowadzony ruch.
Spotkanie pomoże nam zbadać związek i zaufanie między nami, a naszym psiakiem. Będzie to aktywność, która sprawi frajdę wszystkim! Warto jednak pamiętać, że nie każdy piesek będzie podążać za wszystkimi pozycjami i nie będzie skupiony na zajęciach, ale gwarantujemy - na pewno każdy z Was trochę lepiej pozna swojego psiaka podczas naszego wydarzenia.
Poznajcie Martę i jej psiego asystenta:
Marta Karczewska - fascynuje mnie ruch i szeroko rozumiana praca z ciałem – płaszczyzny łączące somę i psyche, pozwalające być „tu i teraz”, być bardziej obecnym.
Spędziłam na macie kilka lat praktykując w bardziej i mniej dynamicznych nurtach. Swój pierwszy kurs instruktorski ukończyłam w 2018 roku, od tamtej pory uczę, prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne, sesje online, organizuję wyjazdy i warsztaty. Joga jest dla mnie ścieżką, przestrzenią, pogłębieniem, daje większą uważność i zaufanie do siebie.
Pies Budrys to podróżnik i mistrz spokoju z osobowością Maharadży. Przygarnięty kilka lat temu z warszawskiego Palucha. Jego szczek był słyszany tylko raz na norweskich pastwiskach. Od niedawna zafascynowany jest piłeczkami do gryzienia, za którymi uwielbia biegać. Bez pamięci zakochany jest w jedzeniu, tak jak Marka.
WAŻNE:
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń - aby zarezerwować miejsce, napisz wiadomość prywatną na FB Psi Bufet >> link
Zapraszamy na zajęcia ze swoją matą do ćwiczeń.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
sportwarsztatyinne
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie