Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Dni Bemowa 2021 - Piknik sportowo-rekreacyjny

Dni Bemowa 2021 - Piknik sportowo-rekreacyjny

reklama
📅 Data: niedziela, 19 września 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Serdecznie zapraszamy na Dni Bemowa 2021 – największą imprezę w roku dla mieszkańców naszej dzielnicy! 💥🥳💥 Ze względu na sytuację związaną z pandemią, w trosce o Wasze bezpieczeństwo, tegoroczne wydarzenie rozłożyliśmy na cztery dni: 4, 17, 18 i 19 września.

💜W ramach imprezy zorganizujemy dla Was niesamowite 🎶koncerty, na których wystąpią wielkie gwiazdy 🤩💫 polskiej sceny muzycznej: Kasia Kowalska (4.09), Baranovski (4.09), Agnieszka Chylińska (17.09), Smolasty (18.09) oraz Mietek Szcześniak (18.09)! Oprócz występów muzycznych przygotowaliśmy również wiele innych atrakcji dla każdego pokolenia.

Na wszystkie wydarzenia obowiązuje WSTĘP WOLNY! Liczba miejsc jest ograniczona. Imprezy odbędą się w obowiązującym reżimie sanitarnym.

19 września
Ostatni dzień obchodów Dni Bemowa 2021 przyniesie nam dwa wydarzenia. Pierwszym będzie spektakl dla dzieci Kopciuszek, który odbędzie się w Amfiteatrze Bemowo o godz. 11:00. Następnie zaprosimy Was do Parku Górczewska gdzie przygotujemy wiele atrakcji podczas pikniku sportowo-rekreacyjnego Z Bemowem przez świat, super dzieciaki na start.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!