Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Grupa Dobrze gra "Dramat w księgarni". Sektakl improwizowany w Big Book Cafe

Grupa Dobrze gra "Dramat w księgarni". Sektakl improwizowany w Big Book Cafe

reklama
📅 Data: czwartek, 16 września 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Big Book Cafe, J.Dąbrowskiego 81 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Wydarzenie jest częścią Warszawskiego Tygodnia Księgarń i Antykwariatów >> link

GRUPA DOBRZE PREZENTUJE: DRAMAT W KSIĘGARNI!
Spektakl na czworo improwizatorów z aktywnym udziałem publiczności. Zabierzemy Was do fikcyjnej księgarni. Poznacie jej specyficzne pracownice i pracowników. Oraz wielkie wyzwania, przed jakimi stawia ich codzienność. No i sami podrzucicie im sprawy, z którymi się zmierzą. Może promocja nietypowej książki? Lub zmiana profilu działalności na wędkarsko-modelarski? Wymyślone przez Was zdarzenia ożyją na scenie.
Wystąpią: Magda Klepczarek, Aga Królak, Ola Kania i Grzegorz Uzdański.

Zapraszamy osobiście!
Wydarzenie na żywo, bez transmisji,
Mamy 50 miejsc (nie przyjmujemy rezerwacji, wstęp jest wolny). Obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zasłanianie nosa i ust przez cały czas trwaia wydarzenia.
Widzów spektaklu zapraszamy od 18.30.

CZYM JEST GRUPA DOBRZE?
Grupa Dobrze istnieje od ponad 4 lat, w jej skład wchodzi czwórka absolwentów warszawskiej Szkoły Impro, złączonych podobną wrażliwością. Od kilku lat gra spektakle improwizowane na scenach warszawskich, wystąpiła też na Nocy Kultury w Lublinie, Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu i w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie.

KTO WYSTĄPI W BIG BOOK CAFE?
Magda Klepczarek
Matka dwójki dzieci, posiadaczka psa. Jej pierwsze wspomnienia pochodzą z Bazaru Różyckiego. Kocha las mieszany i chodzenie po mchu. Zbiera brzydkie przedmioty z litości i rozczulenia. Uwielbia gotować bez przepisu, gapić się na ludzi i improwizować. W księgarni, w pierwszej kolejności, sięgnie po książki kanadyjskich pisarek.
Aga Królak
Lubi stan absolutnego zaangażowania, zatopienia w to, co się w danym momencie dzieje. Robią to: słuchanie muzyki, podróże i impro - z tymi trzema aktywnościami chce mieć do czynienia jak najczęściej.
Ola Kania
Zawodowo realizatorka dźwięku, prywatnie miłośniczka dźwięków. Wolne chwile lubi poświęcać przyjaciołom, czytaniu wciągających książek i przesadzaniu kwiatów. Improwizuje, bo lubi i bo poszerza jej to świat.
Grzegorz Uzdański
Urodził się w 1979 roku. Lubi las, swojego kota Łatkę, wiersze, impro i jedzenie. Autor strony Nowe wiersze sławnych poetów, poza Dobrze improwizuje też w składzie Resortu Komedii.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!