Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

53. Myśli Gonitwa w Bez Słowa

53. Myśli Gonitwa w Bez Słowa

reklama
📅 Data: środa, 22 września 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Bez Słowa, Fosa 3 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Wakacje za nami, ale my dalej Myśli Gonimy i planujemy inspirować Was pasjami ciekawych ludzi. Szykujemy zatem kolejną bombę! 💣 Widzimy się w środę 22.09 o 19 w Bez Słowa :)

Kto wystąpi na 53. Myśli Gonitwie:
· Jessika (Jess) Klaudia Kaczmarczyk - nałogowa podróżniczka i nieuleczalna blogerka buszujacwcodziennosci.com. Opowie o podróżach, głównie tych literackim i filmowym szlakiem, o warszawskim życiu, niecodziennych atrakcjach turystycznych oraz ogarnianiu codzienności.
· Władysław Alechno - rosyjskojęzyczny Polak z Łotwy, poliglota, potrafi komunikować się w 10 językach. Opowie o innym podejściu do języków i zdradzi, w jaki sposób można usprawnić ich naukę.
· Marcin Przemysław Kowal - emigrant, który wiele lat żył w Wielkiej Brytanii. Opowie o tym, jak punkt widzenia zmienia się w zależności od punktu siedzenia - czyli o perspektywie podróżnika pracującego.

Każdy Myśli Goniący ma 20 minut na podzielenie się swoją pasją. Po opowieściach nie spiesz się do domu! Zostań i porozmawiaj w kuluarach z nami, naszymi Opowiadaczami i innymi gośćmi.

Przyjdź i zainspiruj się w towarzystwie interesujących ludzi!

Chcesz być następny? Napisz do nas: [email protected]

Wstęp: free
Gdzie: Bez Słowa (Fosa 3, Warszawa)
Kiedy: środa, 22 września, godz. 19:00
Do zobaczenia!

---
Myśli Gonitwa to pełen inspiracji wieczór, podczas którego nasi goście opowiadają o swoich pasjach publiczności. Każdy ma 20 min na swoją Gonitwę. Każda opowieść pochodzi z innej bajki. Publiczność wchodzi w dialog z opowiadającymi, co tworzy niepowtarzalną "domową" atmosferę naszych spotkań, której trzeba doświadczyć na żywo, na własne ucho i oko.
Jednego wieczoru możesz słuchać, a podczas kolejnego - zabrać głos i opowiedzieć o tym, co Ciebie napędza do życia. Wystąpić może każdy - wystarczy, że zgłosisz się do nas ( [email protected] ), a zapewnimy Ci czas i miejsce podczas jednego z nadchodzących wydarzeń. Napisz do nas!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!