Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Otwarcie sceny COMING OUT: Pan Tolzdorf pres. Merry Queer Bunch

Otwarcie sceny COMING OUT: Pan Tolzdorf pres. Merry Queer Bunch

reklama
📅 Data: sobota, 18 września 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, W Orbicie Słońca (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Imprezowy sezon W Orbicie Słońca uważa się za rozpoczęty🌈
W tym roku otwarcie łączy się z premierą sceny "COMING OUT" - miejscem imprez i kulturalnych spotkań społeczności LGBTQIA+
Tego wieczoru rozpocznie się pierwsza w historii COMING OUTu impreza, która rozpocznie cykl projektu.
Poznamy się przy BINGO z draq queen Ciotką Ofką, a skończymy na parkiecie do rana!

21:00 BINGO z Ciotką Ofką
22:00 Start imprezy

🌈🌈🌈
ZBIÓRKA
W trakcie imprezy zbieramy środki na Hostel Interwencyjny dla osób LGBT+ prowadzony przez Lambdę Warszawa

🌈🌈🌈
COMING OUT
To nowa scena dla społeczności LGBTQIA+, która na zimę rezydować będzie W Orbicie Słońca. Spodziewajcie się szalonych imprez, spotkań wystaw i wszelkich aktywności niosących queerową radość!

Zagrają:

Pan Tolzdorf - gospodarz cyklu
(Luz Maryja/ComIng out).
Do jego setów podrygujemy od ponad 10 lat. grał w kultowych warszawskich klubach, a w niektórych związanych ze scena queer był rezydentem. Jego sety to mieszanka klasycznego house, psychodelicznego disco oraz szeroko pojętej elektroniki. Przez ponad roku prowadził audycje w Radio Kapitał i wtedy tez współtworzył cykl imprez Krewetki w Cekinach. Taki oto Pan.

Aldona Relax
Drag Queen DJane, jedna z najprężniej działających drag DJ (ale nie tylko). Performerka i ikona warszawskiej sceny Queer. Należy do kolektywów Ciężki Brokat oraz Queer Explosion. Niegdyś rezydentka Blok Bar a także DJ na Coxy. Charyzmatyczna i kochająca elektronikę z UK aktywistka.

Goga M (no diX on deX / BTS / MNML!Destroy)
Dj, producentka, promotor. Z muzyką elektroniczną związana jest od 2004 roku. Na swoim koncie ma występy w większości uznanych klubów w Polsce. Członkini żeńskiego kolektywu djskiego TwiceDice i no diX on deX. Założycielka grupy artystycznej Behind The Stage skupiającej młodych artystów z rożnych dziedzin sztuki, wspólnie tworzących projekty imprez na których muzyce eletronicznej towarzyszą performance oraz artystyczne filmy krótkometrażowe. Realizatorka dźwięku, montażystka obrazu. W wolnych chwilach lubi robić czarno - białe zdjęcia, chodzić na wernisaże czy uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych.

KajTech
Kajetan aka Kajtech vel Kajetanello. Pogodzi z Wrocławia. Od ponad 6ciu lat mieszka w Warszawie. Na codzień jest barberem, ale muzyka elektroniczna nie jest mu obca. Miesza style od housow po breakbeaty tech-house, dub. Nie pochodzi z Pomorza, a mimo to lubi popłynąć (wraz z muzyką). Nigdy nie zapomina zabrać ze sobą słuchawek i pendrive’a wychodząc z domu. Ma 190cm w kapeluszu rybackim, ale twierdzi że nie łowi ryb.

Ciotka Ofka (bingo)
Ciotka rodem z bollywoodzkiego filmu, powróży Ci z fusów tureckiej kawy, doradzi ubranie najbardziej pstrokatego stroju na każdą okazję. Inspiruje się popkulturą całej Azji, miesza stylistyki estetyczne, opowie nieznane wcześniej bajki i legendy, a wieczorem doleje gruzińskiego bimbru do herbatki!

START: 21:00
TAX: FREE

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!