Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Kulturalne Tandemy - spotkańie z artystką Elą Hołoweńko

Kulturalne Tandemy - spotkańie z artystką Elą Hołoweńko

reklama
📅 Data: sobota, 18 września 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Muzeum Sztuki Nowoczesnej - Muzeum nad Wisłą, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 22 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spotkanie z Elżbietą Hołoweńko.
Seniorki i seniorzy stanowią znaczną i coraz bardziej liczną część społeczeństwa. Klub Seniorek i Seniorów Nowoczesnych działający w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie włącza najstarsze mieszkanki i mieszkańców do odbioru sztuki współczesnej, inspiruje do własnych odkryć i aktywności, wzmacnia wzajemne relacje.
Sobotnie spotkanie będzie jednym z cyklu wydarzeń organizowanych w ramach popularyzacji projektu Kulturalne Tandemy. Adresatami działania są międzypokoleniowe duety, które stworzą ciekawe projekty artystyczno-społeczne. Do wzięciu udziału w projekcie zachęcają artystki: Pamela Bożek, Barbara Gryka, Paulina Pankiewicz oraz Elżbieta Hołoweńko. Podczas spotkania w Muzeum nad Wisłą Ela Hołoweńko opowie o swojej twórczości i wielu działaniach społecznych które inicjowała i w których brała udział.

Organizatorami projektu Kulturalny Tandem są: Wolskie Centrum Kultury i Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie. Projekt dofinansowano ze środków Funduszu Edukacji Kulturalnej, w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!