Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Terapia EMDR - webinar

Terapia EMDR - webinar

reklama
📅 Data: czwartek, 30 września 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Terapia EMDR, czyli Eye Movement Desensitization and Reprocessing, to jedna z form psychoterapii, stosowana przy leczeniu między innymi traumy. W języku polskim nazwę terapii tłumaczymy jako „terapię odwrażliwiania i przetwarzania za pomocą ruchu gałek ocznych”.

Terapia EMDR z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, dlatego w ramach cyklu „ABC Psychoterapii” zapraszamy na webinar, w którym porozmawiamy o tym, na czym polega ta forma leczenia, jakie ma zastosowanie oraz w jakich zaburzeniach może okazać się pomocna. Wspólnie z gościem webinaru, dr Marią Matynią, psychologiem i terapeutą EMDR, poruszymy kwestie tego jak wygląda proces terapeutyczny, jak długo trwa, a także dowiemy się czy terapia odwrażliwiania i przetwarzania za pomocą ruchu gałek ocznych jest bezpieczna. Spotkanie poprowadzi psycholożka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, Joanna Gutral.

Spotkanie jest realizowane na żywo – każdy może zadawać pytania!
Udział jest bezpłatny 😉
▶️ Transmisja na YouTube >> link ◀️

☑️ Gość:
dr Maria Matynia – psycholog, psychotraumatolog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, terapeuta EMDR. Pracuje z osobami dorosłymi, prowadząc indywidualne sesje terapeutyczne. Specjalizuje się w terapii traumy, zaburzeń lękowych, afektywnych oraz zaburzeń osobowości. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji. Absolwentka społecznej psychologii klinicznej oraz Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na naszym Uniwersytecie w Warszawie. Ukończyła całościowe szkolenie terapii EMDR oraz studia podyplomowe z psychotraumatologii. Obecnie realizuje 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT w Warszawie. Na co dzień pracuje w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz w prywatnych ośrodkach zdrowia psychicznego.

☑️ Prowadząca:
Joanna Gutral – psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Naukowo zajmuje się związkiem między oczekiwaniami społecznymi, podstawowymi potrzebami psychologicznymi i zmianami w zakresie cech osobowości na przestrzeni życia. Bada percepcję zmian i ich wpływ na dobrostan wśród osób w różnych grupach wiekowych. W obszarze jej zainteresowań pozostają zagadnienia związane z porównaniami społecznymi, a także psychoedukacją i rozwojem osobistym. Zajmuje się również problemem stygmatyzacji osób chorych psychicznie, leczeniem i profilaktyką zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz zagadnieniem dobrostanu i postrzegania zmian w czasie. Ukończyła Podyplomową Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej naszego Uniwersytetu, posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, pracuje pod superwizją. Laureatka nagrody im. Z. Pietrasińskiego (2016), wyróżniona stypendium i grantem badawczym finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki (Etiuda 7 i Preludium 16). Prowadzi portal psychoedukacyjny Zdrowa Głowa i kampanię społeczną „Mam Terapeutę”.

Termin i miejsce:
30 września 2021 r., godz. 18.00, online.
Transmisja na YouTube >> link
Do zobaczenia online! 🙂

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!