Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Projektowanie i wdrażanie nowej identyfikacji wizualnej w organizacji

Projektowanie i wdrażanie nowej identyfikacji wizualnej w organizacji

reklama
📅 Data: czwartek, 14 października 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Rozwój organizacji bardzo często wiąże się ze zmianami - także wizualnymi. Wiele firm w przełomowych momentach swojego funkcjonowania decyduje się na zmianę Systemu Identyfikacji Wizualnej. Jednak należy pamiętać, że SIW, to coś więcej niż zestaw symboli, grafik czy wizytówek. To spójna strategia, której zadaniem jest wzbudzanie zaufania do marki, tworzenie jej autorytetu zarówno w otoczeniu zewnętrznym jak i wewnątrz organizacji 🖌 🖍

Jak zatem z perspektywy zarządzania zaprojektować, a następnie wdrożyć identyfikację wizualną do firmy? 🤔

Opowiemy o tym na przykładzie nowego Systemu Identyfikacji Wizualnej naszego Uniwersytetu podczas webinaru, którego gościem będzie Joanna Burska-Kopczyk, zawodowo pomagająca organizacjom kreować marki i usługi. Wykładowczyni w Katedrze Grafiki naszego Uniwersytetu we Wrocławiu, która tworzy i facylituje warsztaty projektowe, a także prowadzi projekty edukacyjne. Spotkanie poprowadzi Mateusz Antczak - autor Systemu Identyfikacji Wizualnej.

Spotkanie jest realizowane na żywo – każdy może zadawać pytania!
Udział jest bezpłatny 😊
➡️ Transmisja na YouTube >> link ⬅️

📌 Gość:
Joanna Burska-Kopczyk - strateżka z powołania, projektantka z wykształcenia. Każde ukończone przez nią studia rozpoczynają się od słowa projektowanie: komunikacji, usług, startupów. Każdy zrealizowany projekt narodził się z pytań: jaki jest problem, kogo dotyczy i jak można go rozwiązać już dziś. Zawodowo pomaga organizacjom kreować marki i usługi. Tworzy i facylituje warsztaty projektowe, prowadzi projekty edukacyjne. W Katedrze Grafiki naszego Uniwersytetu we Wrocławiu prowadzi zajęcia w zakresie service design, design thinking i badań empirycznych.

📌 Prowadzący:
Mateusz Antczak - projektant działający na pograniczu teorii i praktyki designu. Zawodowo zajmuje się m.in. badaniem, projektowaniem oraz wdrażaniem programów Corporate Identity. W swojej pracy koncentruje się na projektowaniu grafiki użytkowej ze szczególnym uwzględnieniem znaku marki oraz identyfikacji wizualnych. Definiuje rolę projektanta nie jako jedynie dostawcy gotowych rozwiązań, ale przede wszystkim konsultanta, doradcy, moderatora oraz mentora. Swoją działalność dydaktyczną realizuje przy okazji warsztatów projektowych oraz współpracując z Katedrą Grafiki naszego Uniwersytetu we Wrocławiu. Badawczo zajmuje się wpływem szeroko pojętego designu na projektowanie i modelowanie komunikacji, w szczególności w obszarach Corporate Identity oraz brandingu.

Termin i miejsce:
14 października 2021r., o godz. 18.00, online.
Transmisja na YouTube >> link
Do zobaczenia online! 🙂

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!