Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

WARSAW SHORT FRAMING

WARSAW SHORT FRAMING

reklama
📅 Data: czwartek, 21 października 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr >> link
sala: Broadway

Jak zawsze możecie liczyć na seans w wygodnej sali kinowej, interesujące filmy i niepowtarzalne rozmowy publiczności. Co w programie? Dowiemy się, do czego są w stanie posunąć się ludzie, by zyskać rozgłos. Z izraelską nastolatką poznamy nieoczywiste możliwości wykorzystania mediów społecznościowych, z angielskim robotnikiem spróbujemy rozwiązać frapującą zagadkę, a z rosyjską dziewczynką poznamy trud przedwczesnego dorastania. Dołączcie do nas!

W programie:

Fake News, reż. Dimitris Katsimiris (Grecja) 15’
Youtuberka, by zwiększyć liczbę subskrybentów swojego kanału, postanawia zarejestrować zainscenizowany gwałt czarnoskórych uchodźców na greckiej dziewczynie. W dniu zdjęć nic nie idzie zgodnie z planem.

Tknięcie, reż. Nir Berger (Izrael) 25’
Adele to agresywna 17-latka, która większość czasu spędza na trollowaniu swoich kolegów z klasy w internecie. Kiedy w sieci zaczepia ją Uri, zaczynają flirtować. Chłopak chce zobaczyć jej fotografię. Adele wysyła mu zdjęcie przypadkowej dziewczyny z Syrii, co zapoczątkuje nową znajomość.

Zostań, reż. Pauline Galtié (Anglia) 16’
Larry wiedzie nudne życie. Pewnego dnia z jego pokoju znika książka. Z każdym dniem coraz więcej przedmiotów zmienia swoje położenie. Larry poszukuje przyczyny tych dziwnych zdarzeń. To, co odkryje, zupełnie odmieni jego życie.

Maszka, reż. Igor Kagramanov (Rosja) 26’
Trójka dzieci mieszka w niewielkim domu w lesie. By przeżyć, muszą szybko dorosnąć.

ŁĄCZNY CZAS TRWANIA: ok. 85 min

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Pomysłodawca i kurator projektu Warsaw Short Framing. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!