Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Dialog online "Rodzina: czy istnieje naturalny model?"

Dialog online "Rodzina: czy istnieje naturalny model?"

reklama
📅 Data: piątek, 22 października 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Czym jest dla Ciebie rodzina?
Czy rodzinę tworzą kobieta i mężczyzna?
Czy rodzina jest wtedy, gdy są dzieci?
Kto decyduje, co jest naturalne?
Chcemy o tym porozmawiać – w poszanowaniu różnych poglądów.

Szybka rejestracja: link
Szczegóły: link

Co to za spotkanie?
Na naszych spotkaniach zwykli ludzie rozmawiają o ważnych sprawach. Nie trzeba się “znać”, umieć przemawiać, ani być kimś ważnym. Twoje zdanie jest ważne. Przyjdź i powiedz innym, co myślisz.
Spotykamy się online – możesz połączyć się z komputera, nie musisz nigdzie jechać. Każde spotkanie ma inny temat. Zapisujesz się na rozmowę na dany temat. Tematy kolejnych spotkań znajdziesz tutaj: fnw.org.pl/dialogi

Kto będzie na spotkaniu?
Na dialogu będzie 10-12 osób takich jak Ty. Ludzie z różnych części Polski, o różnych poglądach. Będą też dwie osoby, które poprowadzą spotkanie. Każdy będzie mógł się wypowiedzieć.
Nie ma widzów ani transmisji w internecie. Na spotkaniu są tylko uczestnicy. Nikt nikogo nie ocenia, nie ma słusznych ani niesłusznych poglądów. Jest ciekawa i zaskakująca rozmowa.

Dlaczego warto wziąć udział?
Żeby wypowiedzieć swoje zdanie. W telewizji i w internecie wszyscy mówią – ale mało kto słucha. Na dialogu inni będą Cię słuchać.
Żeby usłyszeć zdanie innych. Gdy podzielisz się swoim zdaniem, będziesz mógł usłyszeć, co myślą inni. Dowiesz się, dlaczego tak myślą.
Żeby normalnie porozmawiać. Nikt nie będzie Cię nawracał na swoje poglądy. Ale zobaczysz, że da się rozmawiać z osobami po drugiej stronie.

Co mówią uczestnicy?
“Wciągnęłam się jak w serial. Słuchałam chętnie i ze spokojem. Ważne było dla mnie spotkanie z osobą, która ma całkiem inne wartości i poglądy na świat.”
“Pierwszy raz mogłam wyrazić swoją opinię bez poczucia, że ktoś mnie ocenia lub spotkają mnie jakieś konsekwencje.”
“Było to dla mnie nowe i ciekawe doświadczenie. Na pewno bardzo interesujące było to, że rozmawiałem z osobami z różnych części Polski.”

Kto to organizuje?
Gospodarzem dialogów jest Fundacja Nowej Wspólnoty. Założyliśmy ją, bo mamy dosyć pogardy po obu stronach. Polacy umieją dogadywać w ważnych sprawach – tylko wszyscy zapomnieliśmy, jak wygląda dobra rozmowa. Weź udział w dialogu i pomóż nam ją odszukać. Więcej o fundacji: link
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!