Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Praca seniorów w XXI wieku - spotkanie online

Praca seniorów w XXI wieku - spotkanie online

reklama
📅 Data: piątek, 22 października 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
ATD Czwarty Świat serdecznie zaprasza 22 października o godz. 17:30 na spotkanie online „Praca seniorów w XXI wieku”. Na spotkaniu będziemy wspólnie szukać odpowiedzi na pytania: Dlaczego seniorzy pracują? Jaką pracę wykonują najczęściej? Jakie są w niej warunki? Jakie są w niej zarobki? Jakie seniorzy mają doświadczenia związane z tą pracą?

Spotkanie będzie składać się z dwóch części. W pierwszej części spotkania wysłuchamy prelegentów, którzy przybliżą nam temat z perspektywy osobistych doświadczeń. W drugiej części odbędzie się dyskusja, podczas której będą mogli zabrać głos wszyscy uczestnicy spotkania.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Warsztatów Wrzesińskiego - cyklu spotkań, na których razem z gronem naukowców, specjalistów z zakresu pomocy społecznej i osób z doświadczeniem ubóstwa dyskutujemy o przeciwdziałaniu ubóstwu i wykluczeniu społecznemu. Rozmowy często poświęcone są aktualnym wydarzeniom, planowanym zmianom w polityce społecznej i rozumieniu sytuacji osób najuboższych. Celem spotkań jest budowanie wspólnej wiedzy na omawiane tematy. Wychodzimy tu z założeń fundatora Ruchu ATD Czwarty Świat o. Józefa Wrzesińskiego, aby uczynić osoby żyjące w ubóstwie równymi partnerami w dyskusji i szukaniu rozwiązań dla nich.

Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację Zoom >> link
Meeting ID: 815 9677 0449

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!