Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Terapia uzależnień - webinar

Terapia uzależnień - webinar

reklama
📅 Data: poniedziałek, 25 października 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
U podstawy różnego typu uzależnień leży najczęściej utrata kontroli. Stereotypowe podejście do problemu powoduje wiele nieporozumień, często wyzwala społeczną wrogość, a także skazuje na ostracyzm i izolację rodziny osób uzależnionych. Pojęcie uzależnienia używane jest zazwyczaj w odniesieniu do konkretnej substancji lub zachowania.
Czy wiemy jednak od jakich środków oraz czynności najczęściej się uzależniamy? Czym tak naprawdę jest uzależnienie? I przede wszystkim dlaczego tracimy kontrolę nad wykonywaniem niektórych czynności? 🤔
O uzależnieniu i terapiach z nim związanych rozmawiać będziemy z Małgorzatą Kowalcze - dyrektorką SP ZOZ Ośrodka Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu, a także superwizorką Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Spotkanie poprowadzi Joanna Gutral.

Spotkanie jest realizowane na żywo!
Transmisja na YouTube >> link
Każdy może zadawać pytania, a udział jest bezpłatny. ↖

🔝 Gość
Małgorzata Kowalcze – Dyrektor SP ZOZ Ośrodka Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu. Superwizor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Superwizor i psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalista psychologii klinicznej. Trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Terapeuta psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy. Trener Europejskiego Instytutu Psychodramy. Menadżer służby zdrowia. Członek zespołu, powołanego przez Ministra Zdrowia, odpowiedzialnego za przygotowanie standardów opieki w obszarze leczenia osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych.

🔝 Prowadząca
Joanna Gutral – psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Naukowo zajmuje się związkiem między oczekiwaniami społecznymi, podstawowymi potrzebami psychologicznymi i zmianami w zakresie cech osobowości na przestrzeni życia. Bada percepcję zmian i ich wpływ na dobrostan wśród osób w różnych grupach wiekowych. W obszarze jej zainteresowań pozostają zagadnienia związane z porównaniami społecznymi, a także psychoedukacją i rozwojem osobistym. Zajmuje się również problemem stygmatyzacji osób chorych psychicznie, leczeniem i profilaktyką zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz zagadnieniem dobrostanu i postrzegania zmian w czasie.

⏳ Termin i miejsce spotkania:
25 października 2021 r., godz. 19.00–20.00, online.
Transmisja na YouTube >> link
Do usłyszenia! 💛

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę