Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Gracze przyszłości - co nauka mówi o profesjonalnym e-sporcie - webinar

Gracze przyszłości - co nauka mówi o profesjonalnym e-sporcie - webinar
📅 Data: czwartek, 28 października 2021

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Sport elektroniczny to forma rywalizacji, w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe. Gracze z całego świata niemal przenikają do cyfrowej rzeczywistości, która nie tylko dostarcza im masę emocji, ale także bywa dochodowym biznesem 🔝
Jak to wygląda z perspektywy firmy, która profesjonalnie zajmuje się wspieraniem zawodników i trenerów e-sportu oraz organizacją ogólnoświatowych wydarzeń z tej dziedziny?
O tym porozmawiamy z - Maćkiem Skorko, naukowcem, przedsiębiorcą i założycielem spółki ESPORTSLAB. Podczas webinaru dowiemy się między innymi, co nas czeka w kwestii przyszłości rozwoju technologicznego gier oraz jak e-sport może wpłynąć na nasze życie. Spotkanie poprowadzi dr Maksymilian Bielecki 🤓

Spotkanie będzie realizowane na żywo – oczywiście będzie możliwość zadawania pytań! Udział jest bezpłatny.
➡ Transmisja na YouTube >> link

▪ Gość:
Maciek Skorko – naukowiec i przedsiębiorca. Asystent w Instytucie Psychologii PAN, w którym prowadzi badania nad wpływem gier komputerowych na funkcjonowanie poznawcze. Założyciel spółki ESPORTSLAB, która w ramach dwóch projektów badawczo-rozwojowych, tworzy technologie i produkty wspierające rozwój zawodników sportów elektronicznych w grach Counter-Strike Global Offensive oraz League of Legends.

▪ Prowadzący:
dr Maksymilian Bielecki – psycholog, neurokognitywista, adiunkt w Instytucie Psychologii na naszym Uniwersytecie. Jego zainteresowania badawcze to przede wszystkich psychologia poznawcza a także metodologia, psychometria i statystyka. Współpracuje z wieloma instytucjami naukowymi, m.in. Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, Instytutem Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego oraz Centrum Nauki Kopernik. Jest jednym z założycieli Centrum Innowacji Społecznych HumanTech SWPS. W ramach prac centrum wykorzystuje wiedzę psychologiczną do tworzenia i ulepszania produktów, procesów i usług. Równolegle z działalnością naukową od kilkunastu lat zajmuje się projektami dla biznesu, jako lider projektów B+R a także konsultant w zakresie statystyki i ekonomii behawioralnej.

⏳ Termin i miejsce spotkania:
28 października 2021 r. 18.00–19.00, online.
Transmisja na YouTube >> link
Do usłyszenia! 😊

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach: wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę